
365discount
Orkla Foods Dk, Beauvais Kol.
RUGFRAS 375 G
375 g
Tilbuddet udløber onsdag
66,67 kr/kg
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Rugfras · Føtex375 g20,00 kr53,33 kr/kg
- RUGFRAS 375 G · 365discount375 g25,00 kr66,67 kr/kg
- Rug Fras · MENY375 g25,00 kr66,67 kr/kg
- Rug Fras · Min Købmand375 g28,00 kr74,67 kr/kg
- RUGFRAS · REMA 1000375 g34,95 kr93,20 kr/kg
- Rugfras · Bilka375 g34,95 kr93,20 kr/kg
- Rugfras · Nemlig375 g34,95 kr93,20 kr/kg
- Rugfras · Netto375 g34,95 kr93,20 kr/kg
- Rug Fras · Spar375 g43,95 kr117,20 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
RUGFRAS 375 G hos 365discount koster 25.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 22. august 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 22. september 2026, hvilket dækker over en periode på 398 dage. Gennemsnitsprisen for RUGFRAS 375 G hos 365discount er 26.56 kr og varierer fra 19.97 kr til 30.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 398 dage har Goma registreret prisdata for RUGFRAS 375 G hos 365discount i 23 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 6% af tiden. Ud af de 23 prisregistreringer har RUGFRAS 375 G været markeret som tilbud 23 dage hos 365discount, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 398 dage kan vi se følgende mønstre: RUGFRAS 375 G har været på tilbud hos 365discount i januar, februar, maj, juni, august, september og oktober. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 399 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 405 dage. RUGFRAS 375 G er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.