
365discount
Harbøs Bryggeri
GULDØL 6-PAK
198 cl
Tilbuddet udløber onsdag
11,11 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- GULDØL 6-PAK · 365discount198 cl22,00 kr11,11 kr/liter
- HARBOE GULDØL 6X33 CL DS 5,7% · Brugsen198 cl22,00 kr11,11 kr/liter
- HARBOE GULDØL 5,7% · REMA 10001.98 l37,32 kr18,85 kr/liter
- Harboe Guld (dåse) · Nemlig1.98 l37,32 kr18,85 kr/liter
- Harboe Luksus Guldøl · Netto1.98 l37,32 kr18,85 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- GULDØL 5,7% · REMA 100033 cl6,22 kr18,85 kr/liter
- Harboe Guldøl · Bilka0.33 l6,22 kr18,85 kr/liter
- Harboe Guldøl · Netto0.33 l6,22 kr18,85 kr/liter
- TUBORG GULD 5,6% · REMA 100033 cl6,50 kr19,70 kr/liter
- Harboe Guldøl · Føtex0.33 l6,50 kr19,70 kr/liter
- Guld Tuborg · Netto0.33 l8,50 kr25,76 kr/liter
- Guld Tuborg · Bilka0.33 l9,00 kr27,27 kr/liter
- Guld Tuborg · Føtex0.33 l9,00 kr27,27 kr/liter
- Guld Tuborg · MENY33 cl12,95 kr39,24 kr/liter
- TUBORG GULD 5,6% · REMA 100050 cl17,25 kr34,50 kr/liter
- Guld Tuborg · Bilka0.5 l18,95 kr37,90 kr/liter
- Guld Tuborg · Føtex0.5 l18,95 kr37,90 kr/liter
- Guld Tuborg · Netto0.5 l18,95 kr37,90 kr/liter
- Svaneke Mørk Guld 5,7% · Spar50 cl20,00 kr40,00 kr/liter
- Guld Tuborg 50 Cl. Dåse · MENY50 cl22,95 kr45,90 kr/liter
- Mørk Guld øko. · Nemlig0.5 l24,95 kr49,90 kr/liter
- Guld Tuborg · Spar50 cl25,00 kr50,00 kr/liter
- Guld Tuborg 5,6% · Min Købmand50 stk26,95 kr0,54 kr/stk
- TUBORG GULD 6-PAK · 365discount198 cl38,00 kr19,19 kr/liter
- TUBORG GULD 5,6% · REMA 10001.98 l39,00 kr19,70 kr/liter
- Guld Tuborg · Netto1.98 l47,70 kr24,09 kr/liter
- Guld Tuborg (dåse) · Nemlig1.98 l51,00 kr25,76 kr/liter
- Guld Tuborg 6-pak · Wolt Market1.98 l55,95 kr28,26 kr/liter
- Guld Tuborg 6-pak 5,60% · MENY198 cl56,95 kr28,76 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
GULDØL 6-PAK hos 365discount koster 22.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 22. august 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 405 dage. Gennemsnitsprisen for GULDØL 6-PAK hos 365discount er 22.50 kr og varierer fra 20.00 kr til 37.50 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 405 dage har Goma registreret prisdata for GULDØL 6-PAK hos 365discount i 31 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 8% af tiden. Ud af de 31 prisregistreringer har GULDØL 6-PAK været markeret som tilbud 30 dage hos 365discount, hvilket betyder, at varen er på tilbud 97% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 405 dage kan vi se følgende mønstre: GULDØL 6-PAK har været på tilbud hos 365discount i januar, marts, april, maj, juni og oktober. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 268 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 267 dage og forventes at slutte om 6 dage (onsdag). GULDØL 6-PAK er ofte på tilbud (97% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.