
365discount
Coop
COOP TANDOORI
400 g
Tilbuddet udløber onsdag
55,00 kr/kg
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- COOP TANDOORI · 365discount400 g22,00 kr55,00 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- Shahi rajma mellemstærk · Bilka300 g24,95 kr83,17 kr/kg
- Palak Paneer · Netto350 g30,00 kr85,71 kr/kg
- Løgismose palak paneer 350g · Netto350 g30,00 kr85,71 kr/kg
- Palak Paneer · Føtex350 g39,95 kr114,14 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
COOP TANDOORI hos 365discount koster 22.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 26. februar 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 217 dage. Gennemsnitsprisen for COOP TANDOORI hos 365discount er 20.92 kr og varierer fra 18.00 kr til 25.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 217 dage har Goma registreret prisdata for COOP TANDOORI hos 365discount i 38 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 18% af tiden. Ud af de 38 prisregistreringer har COOP TANDOORI været markeret som tilbud 38 dage hos 365discount, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 217 dage kan vi se følgende mønstre: COOP TANDOORI har været på tilbud hos 365discount i februar, marts, april, maj, juni, juli, august, september og oktober. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 219 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 218 dage og forventes at slutte om 6 dage (onsdag). COOP TANDOORI er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.