
365discount
Danone
DANO GO JORDBÆR
70 g
Tilbuddet udløber onsdag
52,14 kr/kg
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- DANO GO JORDBÆR · 365discount70 g3,65 kr52,14 kr/kg
- Yoghurt m. jordbær · Bilka70 g5,00 kr71,43 kr/kg
- Yoghurt m. jordbær, Danonino · Wolt Market70 g5,00 kr71,43 kr/kg
- DANONINO · REMA 100070 g6,50 kr92,86 kr/kg
- Yoghurt m. jordbær · Nemlig70 g6,50 kr92,86 kr/kg
- Yoghurt m. jordbær · Føtex70 g7,95 kr113,57 kr/kg
- Yoghurt m. jordbær · Netto70 g7,95 kr113,57 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- DANONINO GO YOGHURT VANILJE 70 G · 365discount70 g3,65 kr52,14 kr/kg
- Drikkeyoghurt m. vanilje 2.1 % fedt · Bilka70 g5,00 kr71,43 kr/kg
- Drikkeyoghurt m. fersken og mango 0,8 % fedt · Bilka250 g5,00 kr20,00 kr/kg
- Drikkeyoghurt m. fersken og mango 0,8 % fedt · Føtex250 g7,00 kr28,00 kr/kg
- Drikkeyoghurt m. vanilje 2.1 % fedt · Føtex70 g7,95 kr113,57 kr/kg
- Yoghurt m. jordbær 2,5% fedt · Bilka300 g15,00 kr50,00 kr/kg
- Drikkeyoghurt m. jordbær 1.6 % fedt · Bilka400 g15,00 kr37,50 kr/kg
- Yoghurt m. jordbær · Nemlig300 g17,95 kr59,83 kr/kg
- Yoghurt m. jordbær 2,5% fedt · Føtex300 g18,95 kr63,17 kr/kg
- Yoghurt m. jordbær, banan og fersken 2,9% fedt · Netto300 g18,95 kr63,17 kr/kg
- Drikkeyoghurt m. jordbær 1.6 % fedt · Føtex400 g23,50 kr58,75 kr/kg
- Drikkeyoghurt m. jordbær 1.6 % fedt · Netto400 g23,50 kr58,75 kr/kg
- Danonino Jordbær 4X100 · MENY400 g26,95 kr67,38 kr/kg
- Yoghurt m. jordbær og banan · Nemlig380 g30,50 kr80,26 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
DANO GO JORDBÆR hos 365discount koster 3.65 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 22. august 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 22. september 2026, hvilket dækker over en periode på 398 dage. Gennemsnitsprisen for DANO GO JORDBÆR hos 365discount er 4.25 kr og varierer fra 3.65 kr til 5.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 398 dage har Goma registreret prisdata for DANO GO JORDBÆR hos 365discount i 5 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 1% af tiden. Ud af de 4 prisregistreringer har DANO GO JORDBÆR været markeret som tilbud 3 dage hos 365discount, hvilket betyder, at varen er på tilbud 75% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 398 dage kan vi se følgende mønstre: DANO GO JORDBÆR har været på tilbud hos 365discount i juli og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 388 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 393 dage. DANO GO JORDBÆR er ofte på tilbud (75% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.