
365discount
AUSSIE
AUSSIE CONDITIONER VOLUME 200 ML
200 ml
Tilbuddet udløber onsdag
175,00 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- AUSSIE CONDITIONER VOLUME 200 ML · 365discount200 ml35,00 kr175,00 kr/liter
- Balsam m. jordbær · Bilka200 ml44,00 kr220,00 kr/liter
- Balsam m. jordbær · Føtex200 ml47,00 kr235,00 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- BALSAM · REMA 1000500 ml9,30 kr18,60 kr/liter
- Balsam (normalt hår) · Nemlig0.5 l9,30 kr18,60 kr/liter
- BALSAM · REMA 1000375 ml9,95 kr26,53 kr/liter
- Balsam · Netto375 ml9,95 kr26,53 kr/liter
- Balsam m. rosmarinolie og mint · Bilka300 ml10,00 kr33,33 kr/liter
- Balsam · Bilka500 ml10,75 kr21,50 kr/liter
- Balsam · Føtex500 ml10,75 kr21,50 kr/liter
- Balsam · Netto500 ml10,75 kr21,50 kr/liter
- Fp Hårbalsam 500ml · Spar500 ml10,75 kr21,50 kr/liter
- Balsam · Bilka375 ml10,95 kr29,20 kr/liter
- Balsam · Føtex375 ml11,50 kr30,67 kr/liter
- Moisture balsam m. risprotein · Bilka50 ml12,00 kr240,00 kr/liter
- Classic Clean balsam · Bilka160 ml12,00 kr75,00 kr/liter
- Repair & Protect balsam svagt og skadet hår · Bilka160 ml12,00 kr75,00 kr/liter
- Smooth & Sleek balsam uregerligt hår · Bilka160 ml12,00 kr75,00 kr/liter
- Balsam m. olivenolie ekstra tørt og overbehandlet hår · Bilka200 ml12,00 kr60,00 kr/liter
- Moisture balsam m. risprotein · Føtex50 ml12,00 kr240,00 kr/liter
- BALSAM · REMA 1000500 ml12,43 kr24,86 kr/liter
- Fp Hårbalsam · MENY500 ml14,95 kr29,90 kr/liter
- Fp Hårbalsam · Min Købmand500 ml14,95 kr29,90 kr/liter
- Rehydrating balsam m. salicyl- og hyarulonsyre skadet hår · Bilka200 ml15,00 kr75,00 kr/liter
- Sealing balsam skadet hår · Føtex200 ml15,00 kr75,00 kr/liter
- Nourishment balsam slidt og skadet hår · Føtex200 ml15,00 kr75,00 kr/liter
- Fullness balsam m. koffein og peptider uregerligt og tyndt hår · Føtex200 ml15,00 kr75,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
AUSSIE CONDITIONER VOLUME 200 ML hos 365discount koster 35.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 1. oktober 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 1 dag. Gennemsnitsprisen for AUSSIE CONDITIONER VOLUME 200 ML hos 365discount er 35.00 kr og varierer fra 35.00 kr til 35.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 1 dag har Goma registreret prisdata for AUSSIE CONDITIONER VOLUME 200 ML hos 365discount i 1 dag i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 1 prisregistrering har AUSSIE CONDITIONER VOLUME 200 ML været markeret som tilbud 1 dag hos 365discount, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra den seneste dag kan vi se følgende mønstre: AUSSIE CONDITIONER VOLUME 200 ML har været på tilbud hos 365discount i oktober. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 1 dag. Det nuværende tilbud har været gældende i 1 dag og forventes at slutte om 6 dage (onsdag). AUSSIE CONDITIONER VOLUME 200 ML er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.