Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
Loppefrøvejbred (Plantago ovata Forssk), tørrede frøskaller, gelatine (okse, gris).
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Loppefrøskaller · Føtex175 stk74,20 kr0,42 kr/stk
- Loppefrøskaller · Bilka175 stk106,00 kr0,61 kr/stk
Lignende varer og andre varianter
- Loppefrøskaller pulver · Føtex300 g67,16 kr223,87 kr/kg
- HUSK PSYLLIUM · REMA 1000120 stk79,95 kr0,67 kr/stk
- Psyllium mavebalance kapsler · Netto120 stk79,95 kr0,67 kr/stk
- HUSK PSYLLIUM · REMA 1000200 g82,95 kr414,75 kr/kg
- Loppefrøskaller pulver · Bilka300 g95,95 kr319,83 kr/kg
- Loppefrøskaller · Føtex450 g97,96 kr217,69 kr/kg
- FiberHUSK (pulver) · Nemlig300 g100,75 kr335,83 kr/kg
- Loppefrøskaller øko · Føtex450 g102,20 kr227,11 kr/kg
- HUSK PSYLLIUM MAVEBALANCE 450 G · Kvickly450 g119,00 kr264,44 kr/kg
- HUSK PSYLLIUM MAVEBALANCE 450 G · SuperBrugsen450 g119,00 kr264,44 kr/kg
- Psyllium Mavebalance m. mælkesyrebakterier · Føtex200 g129,00 kr645,00 kr/kg
- Psyllium Mavebalance m. bær · Føtex150 g129,00 kr860,00 kr/kg
- Husk psyllium mavebalance · Føtex450 g129,00 kr286,67 kr/kg
- Psyllium mavebalance kapsler · Føtex225 stk129,00 kr0,57 kr/stk
- Loppefrøskaller · Bilka450 g139,95 kr311,00 kr/kg
- Loppefrøskaller øko · Bilka450 g146,00 kr324,44 kr/kg
- Loppefrøskaller øko · Netto450 g146,00 kr324,44 kr/kg
- Psyllium Mavebalance m. mælkesyrebakterier · Bilka200 g169,00 kr845,00 kr/kg
- Psyllium Mavebalance m. bær · Bilka150 g169,00 kr1.126,67 kr/kg
- Husk psyllium mavebalance · Bilka450 g169,00 kr375,56 kr/kg
- Psyllium mavebalance kapsler · Bilka225 stk169,00 kr0,75 kr/stk
- Husk Pm Mælkesyrebakterier · MENY169,95 kr
- HUSK frøskaller (kapsler) · Nemlig225 stk177,50 kr0,79 kr/stk
- HUSK frøskaller (pulver) · Nemlig150 g177,50 kr1.183,33 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Loppefrøskaller hos Bilka koster 106.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 15. april 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 535 dage. Gennemsnitsprisen for Loppefrøskaller hos Bilka er 99.25 kr og varierer fra 69.30 kr til 106.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 535 dage har Goma registreret prisdata for Loppefrøskaller hos Bilka i 514 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 96% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Loppefrøskaller været markeret som tilbud 21 dage hos Bilka, hvilket betyder, at varen er på tilbud 6% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 535 dage kan vi se følgende mønstre: Loppefrøskaller har været på tilbud hos Bilka i januar, juli, september og oktober. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 6 dage. Der går typisk 102 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 63 dage siden varen sidst var på tilbud hos Bilka, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.