Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Natbind super sugeevne · Bilka6 stk45,95 kr7,66 kr/stk
- Natbind super sugeevne · Føtex6 stk45,95 kr7,66 kr/stk
- Natbind (maxi night) · Nemlig6 stk48,25 kr8,04 kr/stk
- Tena Lady Maxi Nightk · Min Købmand6 stk49,95 kr8,33 kr/stk
- Tena Lady Maxi Night 6 Stk · MENY6 stk54,95 kr9,16 kr/stk
- Tena Lady Maxi Night 6 Stk · Spar6 stk95,00 kr15,83 kr/stk
Lignende varer og andre varianter
- Bind · Bilka20 stk6,95 kr0,35 kr/stk
- Bind (Maxi bind) · Nemlig20 stk6,95 kr0,35 kr/stk
- Bind · Netto20 stk7,00 kr0,35 kr/stk
- Bind · Føtex20 stk7,75 kr0,39 kr/stk
- Bind m. vinger · Bilka20 stk13,75 kr0,69 kr/stk
- Bind m. vinger · Føtex20 stk14,00 kr0,70 kr/stk
- Bind m. vinger ekstra lange super sugeevne · Bilka14 stk15,95 kr1,14 kr/stk
- Bind m. vinger ekstra lange super sugeevne · Føtex14 stk15,95 kr1,14 kr/stk
- Bind · Bilka11 stk19,95 kr1,81 kr/stk
- Bind · Føtex11 stk20,00 kr1,82 kr/stk
- Bind · Føtex9 stk20,00 kr2,22 kr/stk
- Bind m. vinger normal sugeevne · Bilka12 stk23,75 kr1,98 kr/stk
- Bind m. vinger normal sugeevne · Føtex12 stk23,75 kr1,98 kr/stk
- Bind m. vinger ekstra lange · Bilka12 stk23,95 kr2,00 kr/stk
- Natbind m. vinger ekstra tynde super sugeevne · Bilka18 stk23,95 kr1,33 kr/stk
- HYGIEJNEBIND · REMA 100016 stk24,10 kr1,51 kr/stk
- Bind m. vinger ekstra tynde · Netto14 stk25,25 kr1,80 kr/stk
- Bind m. vinger ekstra lange · Føtex12 stk26,35 kr2,20 kr/stk
- Bind m. vinger ekstra tynde · Føtex14 stk26,51 kr1,89 kr/stk
- Bind m. vinger super sugeevne · Bilka10 stk26,75 kr2,68 kr/stk
- Bind m. vinger super sugeevne · Føtex10 stk26,75 kr2,68 kr/stk
- Bind · Bilka9 stk28,95 kr3,22 kr/stk
- Bind · Netto12 stk29,00 kr2,42 kr/stk
- LIBRESSE ULTRA NORMAL WING EW 26 STK · Kvickly60 stk30,00 kr0,50 kr/stk
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Natbind super sugeevne hos Bilka koster 45.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 16. marts 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 565 dage. Gennemsnitsprisen for Natbind super sugeevne hos Bilka er 38.85 kr og varierer fra 35.00 kr til 45.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 565 dage har Goma registreret prisdata for Natbind super sugeevne hos Bilka i 536 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 95% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Natbind super sugeevne været markeret som tilbud 136 dage hos Bilka, hvilket betyder, at varen er på tilbud 37% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 565 dage kan vi se følgende mønstre: Natbind super sugeevne har været på tilbud hos Bilka i januar, februar, marts, april, maj, juni, juli, august, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 11 dage. Der går typisk 17 dage mellem hver tilbudsperiode. Natbind super sugeevne er ofte på tilbud (37% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 50 dage siden varen sidst var på tilbud hos Bilka, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.