Bilka
L'Oréal Paris
Anti-Split Ends balsam m. keratin og castorolie langt skadet hår
300 ml
111,67 kr/liter
Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
1199551 E - INGREDIENTS: AQUA / WATER • CETEARYL ALCOHOL • DICETYLDIMONIUM CHLORIDE • CETRIMONIUM CHLORIDE • NIACINAMIDE • RICINUS COMMUNIS SEED OIL / CASTOR SEED OIL • SODIUM BENZOATE • HYDROXYCITRONELLAL • HYDROXYPROPYLTRIMONIUM HYDROLYZED WHEAT PROTEIN • HYDROLYZED WHEAT PROTEIN • HYDROLYZED CORN PROTEIN • HYDROLYZED SOY PROTEIN • PHENOXYETHANOL • STEARETH-6 • ACETIC ACID • PEG-100 STEARATE • TRIDECETH-10 • TRIDECETH-3 • TRISODIUM HEDTA • CHLORHEXIDINE DIGLUCONATE • DIMETHICONE • LIMONENE • PANTHENOL • BENZYL SALICYLATE • LINALOOL • BENZYL ALCOHOL • ALPHA-ISOMETHYL IONONE • TARTARIC ACID • GERANIOL • CETYL ESTERS • CITRONELLOL • COUMARIN • HEXYL CINNAMAL • PARFUM / FRAGRANCE. FIL C228619/1 300ml
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- BALSAM · REMA 1000300 ml29,00 kr96,67 kr/liter
- ELVITAL DREAM LENGTH CONDITIONER · 365discount300 ml30,00 kr100,00 kr/liter
- Anti-Split Ends balsam m. keratin og castorolie langt skadet hår · Føtex300 ml30,00 kr100,00 kr/liter
- Anti-Split Ends balsam m. keratin og castorolie langt skadet hår · Bilka300 ml33,50 kr111,67 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- BALSAM · REMA 1000500 ml9,30 kr18,60 kr/liter
- Balsam (normalt hår) · Nemlig0.5 l9,30 kr18,60 kr/liter
- BALSAM · REMA 1000375 ml9,95 kr26,53 kr/liter
- Balsam · Netto375 ml9,95 kr26,53 kr/liter
- Balsam m. rosmarinolie og mint · Bilka300 ml10,00 kr33,33 kr/liter
- Balsam · Bilka500 ml10,75 kr21,50 kr/liter
- Balsam · Føtex500 ml10,75 kr21,50 kr/liter
- Balsam · Netto500 ml10,75 kr21,50 kr/liter
- Fp Hårbalsam 500ml · Spar500 ml10,75 kr21,50 kr/liter
- Balsam · Bilka375 ml10,95 kr29,20 kr/liter
- Balsam · Føtex375 ml11,50 kr30,67 kr/liter
- Moisture balsam m. risprotein · Bilka50 ml12,00 kr240,00 kr/liter
- Classic Clean balsam · Bilka160 ml12,00 kr75,00 kr/liter
- Repair & Protect balsam svagt og skadet hår · Bilka160 ml12,00 kr75,00 kr/liter
- Smooth & Sleek balsam uregerligt hår · Bilka160 ml12,00 kr75,00 kr/liter
- Balsam m. olivenolie ekstra tørt og overbehandlet hår · Bilka200 ml12,00 kr60,00 kr/liter
- Moisture balsam m. risprotein · Føtex50 ml12,00 kr240,00 kr/liter
- BALSAM · REMA 1000500 ml12,43 kr24,86 kr/liter
- Fp Hårbalsam · MENY500 ml14,95 kr29,90 kr/liter
- Fp Hårbalsam · Min Købmand500 ml14,95 kr29,90 kr/liter
- Rehydrating balsam m. salicyl- og hyarulonsyre skadet hår · Bilka200 ml15,00 kr75,00 kr/liter
- Sealing balsam skadet hår · Føtex200 ml15,00 kr75,00 kr/liter
- Nourishment balsam slidt og skadet hår · Føtex200 ml15,00 kr75,00 kr/liter
- Fullness balsam m. koffein og peptider uregerligt og tyndt hår · Føtex200 ml15,00 kr75,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Anti-Split Ends balsam m. keratin og castorolie langt skadet hår hos Bilka koster 33.50 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 16. marts 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 564 dage. Gennemsnitsprisen for Anti-Split Ends balsam m. keratin og castorolie langt skadet hår hos Bilka er 32.67 kr og varierer fra 28.00 kr til 34.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 564 dage har Goma registreret prisdata for Anti-Split Ends balsam m. keratin og castorolie langt skadet hår hos Bilka i 537 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 95% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Anti-Split Ends balsam m. keratin og castorolie langt skadet hår været markeret som tilbud 74 dage hos Bilka, hvilket betyder, at varen er på tilbud 20% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 564 dage kan vi se følgende mønstre: Anti-Split Ends balsam m. keratin og castorolie langt skadet hår har været på tilbud hos Bilka i januar, februar, marts, maj, juni, juli, august og november. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 11 dage. Der går typisk 37 dage mellem hver tilbudsperiode. Anti-Split Ends balsam m. keratin og castorolie langt skadet hår er ofte på tilbud (20% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 35 dage siden varen sidst var på tilbud hos Bilka, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.