
Brugsen
Marcipanbrød
MARCIPANBRØD ANTH.BERG 40 G TOMS
40 g
Tilbuddet udløber 15 oktober
200,00 kr/kg
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- MARCIPANBRØD ANTH.BERG 40 G TOMS · Brugsen40 g8,00 kr200,00 kr/kg
- MARCIPANBRØD ANTH.BERG 40 G TOMS · 365discount40 g10,00 kr250,00 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- Marcipanbrød · Føtex25 g8,00 kr320,00 kr/kg
- MARCIPANBRØD CRUNCHY HAZELNUT · 365discount33 g10,00 kr303,03 kr/kg
- MARCIPANBAR BAILEYS · 365discount33 g10,00 kr303,03 kr/kg
- Hazelnut marcipanbrød · Føtex33 g10,00 kr303,03 kr/kg
- Bailey's marcipanbrød · Føtex33 g10,00 kr303,03 kr/kg
- Marcipanbrød · Føtex40 g10,00 kr250,00 kr/kg
- Nougat marcipanbrød · Føtex40 g10,00 kr250,00 kr/kg
- Pistachio marcipanbrød · Føtex33 g10,00 kr303,03 kr/kg
- Marcipanbrød · Netto40 g10,00 kr250,00 kr/kg
- Anthon Berg Marcipanbrød · Spar40 g11,00 kr275,00 kr/kg
- A.B. Nougat Brød · Spar40 g11,00 kr275,00 kr/kg
- A.B. Marcipan Bar Pistachi · Spar33 g11,00 kr333,33 kr/kg
- A.B. Marcipan Crunch Hazel · Spar33 g11,00 kr333,33 kr/kg
- A.B. Marcipanbrød Baileys · Spar33 g11,00 kr333,33 kr/kg
- A.B. Marcipan Bar Mocca · Spar33 g12,00 kr363,64 kr/kg
- Marcipanbrød, Anthon Berg · Wolt Market40 g12,00 kr300,00 kr/kg
- Marcipanbrød m. knasende hasselnød, Anthon Berg · Wolt Market33 g12,00 kr363,64 kr/kg
- Marcipanbrød m. Baileys 0,6%, Anthon Berg · Wolt Market33 g12,00 kr363,64 kr/kg
- MARCIPANBRØD · REMA 100030 g12,95 kr431,67 kr/kg
- MARCIPANBRØD · REMA 100040 g14,95 kr373,75 kr/kg
- Marcipanbrød · Bilka40 g14,95 kr373,75 kr/kg
- Marcipanbrød u. tilsat sukker · Bilka30 g14,95 kr498,33 kr/kg
- Marcipanbrød u. tilsat sukker · Føtex30 g14,95 kr498,33 kr/kg
- Marcipanbrød · Nemlig40 g14,95 kr373,75 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
MARCIPANBRØD ANTH.BERG 40 G TOMS hos Brugsen koster 8.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 26. september 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 364 dage. Gennemsnitsprisen for MARCIPANBRØD ANTH.BERG 40 G TOMS hos Brugsen er 9.00 kr og varierer fra 8.00 kr til 10.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 364 dage har Goma registreret prisdata for MARCIPANBRØD ANTH.BERG 40 G TOMS hos Brugsen i 56 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 15% af tiden. Ud af de 56 prisregistreringer har MARCIPANBRØD ANTH.BERG 40 G TOMS været markeret som tilbud 56 dage hos Brugsen, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 364 dage kan vi se følgende mønstre: MARCIPANBRØD ANTH.BERG 40 G TOMS har været på tilbud hos Brugsen i januar, april, maj, juli, september, oktober og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 366 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 370 dage og forventes at slutte om 7 dage (torsdag). MARCIPANBRØD ANTH.BERG 40 G TOMS er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.