
Brugsen
Risifrutti
RISIFRUTTI JORDBÆR
175 g
Tilbuddet udløber 15 oktober
34,29 kr/kg
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- RISIFRUTTI JORDBÆR · Brugsen175 g6,00 kr34,29 kr/kg
- Risifrutti Jordbær · MENY175 g8,00 kr45,71 kr/kg
- Risifrutti m. jordbær · Wolt Market175 g12,00 kr68,57 kr/kg
- Risifrutti m. jordbær · Nemlig175 g16,25 kr92,86 kr/kg
- Risifrutti Orig Jordbær · Spar175 g16,95 kr96,86 kr/kg
- Risifrutti Orig Jordbær · Min Købmand175 g17,05 kr97,43 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- COOP RISDESSERT JORDBÆR 175 G · 365discount175 g3,65 kr20,86 kr/kg
- COOP RISDESSERT HINDBÆR 175 G · 365discount175 g3,65 kr20,86 kr/kg
- COOP RISDESSERT BLÅBÆR 175 G · 365discount175 g3,65 kr20,86 kr/kg
- Risdessert m. kirsebærsauce · Bilka175 g8,00 kr45,71 kr/kg
- Risdessert m. jordbærsauce · Bilka175 g8,00 kr45,71 kr/kg
- Risifrutti Kirsebær · MENY175 g8,00 kr45,71 kr/kg
- Risifrutti Pink Lemonade · MENY175 g8,00 kr45,71 kr/kg
- RISDESSERT · REMA 1000175 g8,04 kr45,94 kr/kg
- RISIFRUTTI ORIG JORDBÆR · Løvbjerg166 g8,99 kr54,16 kr/kg
- Rice N Go Jordbær · Spar175 g10,95 kr62,57 kr/kg
- Rice N Go Kirsebær · Spar175 g10,95 kr62,57 kr/kg
- Risifrutti m. kirsebær · Wolt Market175 g12,00 kr68,57 kr/kg
- Risdessert m. jordbærsauce · Netto175 g15,10 kr86,29 kr/kg
- Risdessert m. jordbærsauce · Føtex175 g15,25 kr87,14 kr/kg
- Risdessert m. kirsebærsauce · Føtex175 g15,95 kr91,14 kr/kg
- Risifrutti Orig Hindbær · Spar175 g16,50 kr94,29 kr/kg
- Mannafrutti m. jordbær · Nemlig165 g16,80 kr101,82 kr/kg
- Risifrutti Hindbær · MENY175 g16,95 kr96,86 kr/kg
- Risifrutti Orig Kirsebær · Spar175 g16,95 kr96,86 kr/kg
- Risifrutti Orig Kirsebær · Min Købmand175 g16,99 kr97,09 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
RISIFRUTTI JORDBÆR hos Brugsen koster 6.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 27. august 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 394 dage. Gennemsnitsprisen for RISIFRUTTI JORDBÆR hos Brugsen er 7.04 kr og varierer fra 6.00 kr til 8.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 394 dage har Goma registreret prisdata for RISIFRUTTI JORDBÆR hos Brugsen i 46 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 12% af tiden. Ud af de 46 prisregistreringer har RISIFRUTTI JORDBÆR været markeret som tilbud 46 dage hos Brugsen, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 394 dage kan vi se følgende mønstre: RISIFRUTTI JORDBÆR har været på tilbud hos Brugsen i februar, marts, april, maj, august, september og oktober. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 395 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 400 dage og forventes at slutte om 7 dage (torsdag). RISIFRUTTI JORDBÆR er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.