
Brugsen
Oreo
OREO DOUBLE CREME 157 G
157 g
Tilbuddet udløber 15 oktober
95,54 kr/kg
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Oreo Double Creme · Bilka157 g14,00 kr89,17 kr/kg
- Oreo Double Creme · Føtex157 g14,00 kr89,17 kr/kg
- OREO DOUBLE CREME 157 G · Brugsen157 g15,00 kr95,54 kr/kg
- Oreo Cookies Double Cream · MENY157 g16,00 kr101,91 kr/kg
- OREO · REMA 1000157 g22,95 kr146,18 kr/kg
- Oreo · Nemlig157 g22,95 kr146,18 kr/kg
- Chokoladekiks m. dobbelt creme, Oreo · Wolt Market157 g25,50 kr162,42 kr/kg
- Oreo Cookies Double Cream · Spar157 g26,95 kr171,66 kr/kg
- Oreo Cookies Double Cream · Min Købmand157 g27,95 kr178,03 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- Saltkiks · Netto100 g4,55 kr45,50 kr/kg
- Chokoladekiks · Netto30 g5,00 kr166,67 kr/kg
- Saltkiks · Bilka100 g5,01 kr50,10 kr/kg
- Saltkiks · Føtex100 g5,01 kr50,10 kr/kg
- TUC kiks · Bilka100 g8,00 kr80,00 kr/kg
- TUC kiks m. sour cream & onion · Bilka100 g8,00 kr80,00 kr/kg
- TUC kiks m. sød chili · Bilka100 g8,00 kr80,00 kr/kg
- TUC kiks · Føtex100 g8,00 kr80,00 kr/kg
- TUC kiks m. sour cream & onion · Føtex100 g8,00 kr80,00 kr/kg
- Kiks m. karamelfyld og chokoladeovertræk · Føtex120 g11,00 kr91,67 kr/kg
- Chokoladekiks m. saltkaramel · Føtex120 g11,00 kr91,67 kr/kg
- Smørbagte kiks · Føtex125 g11,00 kr88,00 kr/kg
- TUC kiks m. paprika · Bilka100 g12,00 kr120,00 kr/kg
- Saltkiks · Føtex300 g12,50 kr41,67 kr/kg
- Oreo · Løvbjerg154 g13,99 kr90,84 kr/kg
- Oreo Cookies Rulle · Løvbjerg154 g13,99 kr90,84 kr/kg
- Oreo Mini · Bilka114 g14,00 kr122,81 kr/kg
- Kiks m. chokocreme · Bilka220 g14,00 kr63,64 kr/kg
- Kiks m. mælkechokolade · Bilka80 g14,00 kr175,00 kr/kg
- Oreo Original · Bilka154 g14,00 kr90,91 kr/kg
- Oreo Mini · Føtex114 g14,00 kr122,81 kr/kg
- Oreo BTS · Føtex157 g14,00 kr89,17 kr/kg
- Oreo Original · Føtex154 g14,00 kr90,91 kr/kg
- COOP BISCUIT DINO 120 G · Kvickly120 g14,00 kr116,67 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
OREO DOUBLE CREME 157 G hos Brugsen koster 15.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 24. september 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 1 dag. Gennemsnitsprisen for OREO DOUBLE CREME 157 G hos Brugsen er 15.00 kr og varierer fra 15.00 kr til 15.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 1 dag har Goma registreret prisdata for OREO DOUBLE CREME 157 G hos Brugsen i 1 dag i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 1 prisregistrering har OREO DOUBLE CREME 157 G været markeret som tilbud 1 dag hos Brugsen, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra den seneste dag kan vi se følgende mønstre: OREO DOUBLE CREME 157 G har været på tilbud hos Brugsen i september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 1 dag. Det nuværende tilbud har været gældende i 6 dage og forventes at slutte om 7 dage (torsdag). OREO DOUBLE CREME 157 G er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.