Føtex
Björn Axén
Balsam tørt hår
250 ml
516,00 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Balsam tørt hår · Føtex250 ml129,00 kr516,00 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- BALSAM · REMA 1000500 ml9,30 kr18,60 kr/liter
- Balsam (normalt hår) · Nemlig0.5 l9,30 kr18,60 kr/liter
- BALSAM · REMA 1000375 ml9,95 kr26,53 kr/liter
- Balsam · Netto375 ml9,95 kr26,53 kr/liter
- Balsam m. rosmarinolie og mint · Bilka300 ml10,00 kr33,33 kr/liter
- Balsam · Bilka500 ml10,75 kr21,50 kr/liter
- Balsam · Føtex500 ml10,75 kr21,50 kr/liter
- Balsam · Netto500 ml10,75 kr21,50 kr/liter
- Fp Hårbalsam 500ml · Spar500 ml10,75 kr21,50 kr/liter
- Balsam · Bilka375 ml10,95 kr29,20 kr/liter
- Balsam · Føtex375 ml11,50 kr30,67 kr/liter
- Moisture balsam m. risprotein · Bilka50 ml12,00 kr240,00 kr/liter
- Classic Clean balsam · Bilka160 ml12,00 kr75,00 kr/liter
- Repair & Protect balsam svagt og skadet hår · Bilka160 ml12,00 kr75,00 kr/liter
- Smooth & Sleek balsam uregerligt hår · Bilka160 ml12,00 kr75,00 kr/liter
- Balsam m. olivenolie ekstra tørt og overbehandlet hår · Bilka200 ml12,00 kr60,00 kr/liter
- Moisture balsam m. risprotein · Føtex50 ml12,00 kr240,00 kr/liter
- BALSAM · REMA 1000500 ml12,43 kr24,86 kr/liter
- Fp Hårbalsam · MENY500 ml14,95 kr29,90 kr/liter
- Fp Hårbalsam · Min Købmand500 ml14,95 kr29,90 kr/liter
- Rehydrating balsam m. salicyl- og hyarulonsyre skadet hår · Bilka200 ml15,00 kr75,00 kr/liter
- Sealing balsam skadet hår · Føtex200 ml15,00 kr75,00 kr/liter
- Nourishment balsam slidt og skadet hår · Føtex200 ml15,00 kr75,00 kr/liter
- Fullness balsam m. koffein og peptider uregerligt og tyndt hår · Føtex200 ml15,00 kr75,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Balsam tørt hår hos Føtex koster 129.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 24. marts 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 192 dage. Gennemsnitsprisen for Balsam tørt hår hos Føtex er 118.38 kr og varierer fra 99.00 kr til 129.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 192 dage har Goma registreret prisdata for Balsam tørt hår hos Føtex i 192 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 192 prisregistreringer har Balsam tørt hår aldrig været markeret som tilbud hos Føtex.
Balsam tørt hår kan købes hos Føtex til 129 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 317 alternativer tilgængelige på tværs af 10 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.