Føtex
Malibu
Lys spiritus m. kokossmag
70 cl
185,64 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- MALIBU ORIGINAL 70 CL 18% · Kvickly70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Malibu Orginal 18% · Spar70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- MALIBU ORIGINAL 70 CL 18% · SuperBrugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Lys spiritus m. kokossmag · Føtex70 cl129,95 kr185,64 kr/liter
- Lys spiritus m. kokossmag · Bilka70 cl129,95 kr185,64 kr/liter
- Malibu Orginal 18% · MENY70 cl130,95 kr187,07 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Lakridsshot · Bilka8 cl22,95 kr286,88 kr/liter
- Lakridsshot · Netto8 cl22,95 kr286,88 kr/liter
- Citronlikør · Bilka50 cl75,95 kr151,90 kr/liter
- Cremelikør m. chokolade- og hasselnødsmag · Bilka50 cl78,95 kr157,90 kr/liter
- Shots m. jordbær- og rabarber · Bilka70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Shots m. jordbær- og rabarber · Føtex70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- KAHLUA LIKØR 70 CL 16% · Kvickly70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Råstoff Jordbær-rabarber · Spar70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Kahlua Likør 16% · Spar70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Licor 43 · Spar50 cl99,00 kr198,00 kr/liter
- Pisang Ambon Original · Spar70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- KAHLUA LIKØR 70 CL 16% · SuperBrugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Råstoff Jordbær/rab 16,4% · MENY70 cl99,95 kr142,79 kr/liter
- Cremelikør m. hindbær · Føtex50 cl109,00 kr218,00 kr/liter
- Cremelikør · Netto70 cl109,00 kr155,71 kr/liter
- Malibu (18%) · Nemlig0.7 l109,95 kr157,07 kr/liter
- LICOR 43 50 CL 31% · Kvickly50 cl119,00 kr238,00 kr/liter
- LICOR 43 50 CL 31% · SuperBrugsen50 cl119,00 kr238,00 kr/liter
- Disaronno Amaretto 28% · MENY35 cl119,95 kr342,71 kr/liter
- Cremelikør m. hindbær · Bilka50 cl129,00 kr258,00 kr/liter
- Likør · Føtex50 cl129,00 kr258,00 kr/liter
- Pisang Ambon Original · MENY70 cl129,95 kr185,64 kr/liter
- Kaffelikør · Bilka70 cl135,00 kr192,86 kr/liter
- Snaps m. æble, vanilje og mandel øko · Bilka50 cl139,00 kr278,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Lys spiritus m. kokossmag hos Føtex koster 129.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 3. maj 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 516 dage. Gennemsnitsprisen for Lys spiritus m. kokossmag hos Føtex er 111.20 kr og varierer fra 89.00 kr til 130.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 516 dage har Goma registreret prisdata for Lys spiritus m. kokossmag hos Føtex i 510 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 99% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Lys spiritus m. kokossmag været markeret som tilbud 113 dage hos Føtex, hvilket betyder, at varen er på tilbud 31% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 516 dage kan vi se følgende mønstre: Lys spiritus m. kokossmag har været på tilbud hos Føtex i januar, februar, marts, april, maj, juni, juli, august, september, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 8 dage. Der går typisk 18 dage mellem hver tilbudsperiode. Lys spiritus m. kokossmag er ofte på tilbud (31% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 5 dage siden varen sidst var på tilbud hos Føtex, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.