
Kvickly
Label
LABEL 5 WHISKY 70 CL 40%
70 cl
Tilbuddet udløber i dag
127,14 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- LABEL 5 WHISKY 70 CL 40% · Kvickly70 cl89,00 kr127,14 kr/liter
- LABEL 5 WHISKY 70 CL 40% · SuperBrugsen70 cl89,00 kr127,14 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- WHISKY 40% · REMA 100070 cl89,87 kr128,39 kr/liter
- Wittons scotch (40%) · Nemlig0.7 l89,87 kr128,39 kr/liter
- Blended Scotch Whisky 3 år · Netto70 cl90,95 kr129,93 kr/liter
- Blended Scotch Whisky 3 år · Bilka70 cl96,00 kr137,14 kr/liter
- Blended Scotch Whisky 3 år · Føtex70 cl96,95 kr138,50 kr/liter
- GRANTS 70 CL · 365discount70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Blended Scotch Whisky · Bilka70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- JOHNNIE WALKER RED 70 CL 40% · Brugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Blended Scotch Whisky · Føtex70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- BALLANTINE'S WHISKY 70 CL 40% · Kvickly70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- FAMOUS GROUSE 70 CL 40% · Kvickly70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Famous Grouse 40% · Min Købmand70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Blended Scotch Whisky · Netto70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Ballantine''s Whisky · Spar70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- BALLANTINE'S WHISKY 70 CL 40% · SuperBrugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- FAMOUS GROUSE 70 CL 40% · SuperBrugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Famous Grouse Whisky · Nemlig70 cl99,95 kr142,79 kr/liter
- Blended Scotch Whisky · Netto70 cl109,00 kr155,71 kr/liter
- Johnnie Walker Red Label (40%) · Nemlig0.7 l109,95 kr157,07 kr/liter
- Johnnie Walker Red Label (40%) · Løvbjerg50 cl109,99 kr219,98 kr/liter
- Blended skotsk Whisky 40%, Grants Triplewood · Løvbjerg50 cl109,99 kr219,98 kr/liter
- WHISKY 40% · REMA 100070 cl110,59 kr157,99 kr/liter
- Tullamore Dew Honey 35% · MENY70 cl115,00 kr164,29 kr/liter
- Tullamore Dew 40% · MENY70 cl115,00 kr164,29 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
LABEL 5 WHISKY 70 CL 40% hos Kvickly koster 89.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 19. september 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 371 dage. Gennemsnitsprisen for LABEL 5 WHISKY 70 CL 40% hos Kvickly er 94.10 kr og varierer fra 89.00 kr til 99.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 371 dage har Goma registreret prisdata for LABEL 5 WHISKY 70 CL 40% hos Kvickly i 29 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 8% af tiden. Ud af de 29 prisregistreringer har LABEL 5 WHISKY 70 CL 40% været markeret som tilbud 29 dage hos Kvickly, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 371 dage kan vi se følgende mønstre: LABEL 5 WHISKY 70 CL 40% har været på tilbud hos Kvickly i januar, april, maj, august og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 373 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 377 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). LABEL 5 WHISKY 70 CL 40% er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.