
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- NIVEA CREME · Kvickly250 ml35,00 kr140,00 kr/liter
- Creme · Bilka250 ml47,50 kr190,00 kr/liter
- Creme · Føtex250 ml47,50 kr190,00 kr/liter
- Creme · Netto250 ml47,50 kr190,00 kr/liter
- Nivea Creme · Min Købmand250 ml48,95 kr195,80 kr/liter
- Nivea Creme Dåse 250Ml · MENY250 ml50,95 kr203,80 kr/liter
- Creme, Nivea · Wolt Market250 ml53,95 kr215,80 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Creme · Bilka150 ml34,00 kr226,67 kr/liter
- NIVEA MEN CREAM 150ML TIN · Kvickly150 ml35,00 kr233,33 kr/liter
- Refreshingly Soft Moisturizing creme m. jojobaolie og E-vitamin · Bilka200 ml49,00 kr245,00 kr/liter
- Refreshingly Soft Moisturizing creme m. jojobaolie og E-vitamin · Føtex200 ml49,00 kr245,00 kr/liter
- Creme · Føtex150 ml49,95 kr333,00 kr/liter
- Nivea Creme Soft · MENY200 ml49,95 kr249,75 kr/liter
- Nivea Creme Soft · Spar200 ml49,95 kr249,75 kr/liter
- Nivea Men Creme · MENY150 ml52,95 kr353,00 kr/liter
- Creme t. krop & ansigt, Nivea Men · Wolt Market150 ml56,95 kr379,67 kr/liter
- Repair & Care creme m. glycerin og urea meget tør hud · Bilka400 ml109,95 kr274,88 kr/liter
- Anti Marks & Spots bodycreme · Bilka200 ml139,00 kr695,00 kr/liter
- Skin Protectant universalcreme · Føtex50 ml142,00 kr2.840,00 kr/liter
- Skin Protectant universalcreme · Bilka50 ml148,00 kr2.960,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
NIVEA CREME hos Kvickly koster 35.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 31. oktober 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 329 dage. Gennemsnitsprisen for NIVEA CREME hos Kvickly er 34.36 kr og varierer fra 33.00 kr til 35.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 329 dage har Goma registreret prisdata for NIVEA CREME hos Kvickly i 22 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 7% af tiden. Ud af de 22 prisregistreringer har NIVEA CREME været markeret som tilbud 22 dage hos Kvickly, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 329 dage kan vi se følgende mønstre: NIVEA CREME har været på tilbud hos Kvickly i marts, juni, september, oktober og november. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 331 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 336 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). NIVEA CREME er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.