
Kvickly
Rosso
ROSSO FUOCO VINO D'ITALIA IT 13,5%
2026.75 cl
Tilbuddet udløber i morgen
1,73 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- ROSSO FUOCO VINO D'ITALIA IT 13,5% · Kvickly2026.75 cl35,00 kr1,73 kr/liter
- ROSSO FUOCO VINO D'ITALIA IT 13,5% · SuperBrugsen2026.75 cl35,00 kr1,73 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Hvidvin · Netto18.7 cl19,95 kr106,68 kr/liter
- Rødvin · Netto18.7 cl19,95 kr106,68 kr/liter
- Shiraz Merlot · Netto37.5 cl28,45 kr75,87 kr/liter
- Vino Tinto · Bilka100 cl33,95 kr33,95 kr/liter
- Vino Tinto · Føtex100 cl33,95 kr33,95 kr/liter
- Vino Tinto · Netto100 cl33,95 kr33,95 kr/liter
- SIGNATURE PINOTAGE · Brugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- VAMOS! ES 75 CL 13,5% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- CASILLERO DIABLO CARMENERE CL 75CL 13,5% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- VAMOS! ES 75 CL 13,5% · SuperBrugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- CASILLERO DIABLO CARMENERE CL 75CL 13,5% · SuperBrugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- Shiraz Merlot · Bilka37.5 cl39,00 kr104,00 kr/liter
- Shiraz Merlot · Føtex37.5 cl39,00 kr104,00 kr/liter
- Tinto · Bilka75 cl39,95 kr53,27 kr/liter
- Place du Village Rouge · Nemlig0.75 l39,95 kr53,27 kr/liter
- Appassimento · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Rosso D'Italia øko · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Nugan Stunt Bros 14% · MENY75 cl44,95 kr59,93 kr/liter
- RAGNATELA 14,5% · REMA 100075 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- RAGNATELA 14,5% · REMA 100075 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Nero d'Avola øko · Bilka75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Kingpin · Bilka75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Shiraz Merlot · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Red Blend · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
ROSSO FUOCO VINO D'ITALIA IT 13,5% hos Kvickly koster 35.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 11. september 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 385 dage. Gennemsnitsprisen for ROSSO FUOCO VINO D'ITALIA IT 13,5% hos Kvickly er 39.98 kr og varierer fra 35.00 kr til 45.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 385 dage har Goma registreret prisdata for ROSSO FUOCO VINO D'ITALIA IT 13,5% hos Kvickly i 50 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 13% af tiden. Ud af de 50 prisregistreringer har ROSSO FUOCO VINO D'ITALIA IT 13,5% været markeret som tilbud 50 dage hos Kvickly, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 385 dage kan vi se følgende mønstre: ROSSO FUOCO VINO D'ITALIA IT 13,5% har været på tilbud hos Kvickly i januar, marts, april, juni, juli, september, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 381 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 385 dage og forventes at slutte om 1 dag (torsdag). ROSSO FUOCO VINO D'ITALIA IT 13,5% er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.