
Lidl
Halloween
Halloween Vaffelis
312 ml
Tilbuddet udløber lørdag
92,95 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Halloween Vaffelis · Lidl312 ml29,00 kr92,95 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- ISVAFFEL · REMA 1000140 ml12,00 kr85,71 kr/liter
- Flødeisvafler m. vanilje, chokolade og hasselnødder · Bilka440 ml19,00 kr43,18 kr/liter
- Flødeisvafler m. vanilje, chokolade og hasselnødder · Føtex440 ml19,00 kr43,18 kr/liter
- Cornetto Classico · Min Købmand22,00 kr
- Cornetto Classico · Min Købmand22,00 kr
- COOP CHOKOLADE ISVAFLER 720 ML 6-PAK · Brugsen720 ml28,00 kr38,89 kr/liter
- Vaffelis m. vaniljesmag · Nemlig6 stk28,42 kr4,74 kr/stk
- Plantebaseret isvafler m. jordbærsmag · Bilka360 ml29,95 kr83,19 kr/liter
- Magnum Almond Vaffel · MENY100 g35,00 kr350,00 kr/kg
- Magnum Almond Vaffel · Min Købmand1 stk35,00 kr35,00 kr/stk
- Magnum Almond Vaffel · Spar1 stk35,00 kr35,00 kr/stk
- Vaffelis øko. · Nemlig4 stk41,95 kr10,49 kr/stk
- Flødeisvafler m. topping og chokoladeovetræk · Bilka360 ml49,95 kr138,75 kr/liter
- ❄️Vaniljeisvafler m. nøddetop øko. Hansens · Wolt Market4 stk59,00 kr14,75 kr/stk
- Flødeisvafler m. vanilje, chokolade og hasselnødder øko · Føtex480 ml66,95 kr139,48 kr/liter
- Isvafler m. mandelsplitter og chokoladeovertræk · Bilka510 ml69,95 kr137,16 kr/liter
- Hansens Nøddetop Økoo · MENY360 g69,95 kr194,31 kr/kg
- Hansens Nøddetop 4 Stk Øko · Spar4 stk74,95 kr18,74 kr/stk
- Magnum Mini Almond Vaffel · Spar6 stk77,95 kr12,99 kr/stk
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Halloween Vaffelis hos Lidl koster 29.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 20. september 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 26. september 2026, hvilket dækker over en periode på 8 dage. Gennemsnitsprisen for Halloween Vaffelis hos Lidl er 29.00 kr og varierer fra 29.00 kr til 29.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 8 dage har Goma registreret prisdata for Halloween Vaffelis hos Lidl i 7 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 88% af tiden. Ud af de 7 prisregistreringer har Halloween Vaffelis været markeret som tilbud 7 dage hos Lidl, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 8 dage kan vi se følgende mønstre: Halloween Vaffelis har været på tilbud hos Lidl i september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 8 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 11 dage og forventes at slutte om 2 dage (lørdag). Halloween Vaffelis er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.