
Løvbjerg
Crunchetos
Crunchetos Chili
100 g
Tilbuddet udløber i dag
139,90 kr/kg
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Crunchetos Chili · Løvbjerg100 g13,99 kr139,90 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- COOP CHILI NØDDER · Brugsen155 g12,00 kr77,42 kr/kg
- COOP CHILI NØDDER 155 G · 365discount155 g14,00 kr90,32 kr/kg
- Kims Crunch Nuts · MENY138 g15,00 kr108,70 kr/kg
- Peanuts m. chilismag · Bilka110 g15,95 kr145,00 kr/kg
- Chilipeanuts Crunchy · Netto130 g22,76 kr175,08 kr/kg
- Ristede peanuts m. chili · Bilka210 g23,00 kr109,52 kr/kg
- Ristede peanuts m. chili · Føtex210 g24,00 kr114,29 kr/kg
- Chilinødder · Bilka260 g26,95 kr103,65 kr/kg
- Kims Crunch Nuts · Spar138 g29,95 kr217,03 kr/kg
- Indbagte jordnødder m. chili · Netto200 g39,95 kr199,75 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Crunchetos Chili hos Løvbjerg koster 13.99 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 25. september 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 7 dage. Gennemsnitsprisen for Crunchetos Chili hos Løvbjerg er 13.99 kr og varierer fra 13.99 kr til 13.99 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 7 dage har Goma registreret prisdata for Crunchetos Chili hos Løvbjerg i 7 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 7 prisregistreringer har Crunchetos Chili været markeret som tilbud 7 dage hos Løvbjerg, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 7 dage kan vi se følgende mønstre: Crunchetos Chili har været på tilbud hos Løvbjerg i september og oktober. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 8 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 7 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). Crunchetos Chili er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.