
Løvbjerg
Steff Houlberg
STEFF HOULBERG RIS A LA MANDE 500 G
500 g
Tilbuddet udløber i morgen
40,00 kr/kg
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- STEFF HOULBERG RIS A LA MANDE 500 G · Løvbjerg500 g20,00 kr40,00 kr/kg
- RISALAMANDE · REMA 1000450 g24,95 kr55,44 kr/kg
- Risalamande · Nemlig450 g25,95 kr57,67 kr/kg
- Kløver Risalamande · Spar450 g29,95 kr66,56 kr/kg
- Ris a la mande · Netto500 g32,95 kr65,90 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- RISALAMANDE · REMA 1000150 g10,95 kr73,00 kr/kg
- Risalamande m. kirsebærsauce · Netto150 g11,02 kr73,47 kr/kg
- Risalamande m. kirsebærsauce · Bilka150 g11,58 kr77,20 kr/kg
- Risalamande m. kirsebærsauce · Føtex150 g11,58 kr77,20 kr/kg
- Risalamande m. kirsebærsauce 7,7%, Arla Karolines Køkken · Wolt Market150 g12,00 kr80,00 kr/kg
- Risalamande m. kirsebærsauce · Nemlig150 g12,25 kr81,67 kr/kg
- Karolines Ris A L''amande · Spar150 g12,95 kr86,33 kr/kg
- RISALAMANDE · REMA 1000400 g20,00 kr50,00 kr/kg
- Risalamande · Netto450 g23,66 kr52,58 kr/kg
- Risalamande · Bilka450 g24,66 kr54,80 kr/kg
- Risalamande 7,7%, Arla Karolines Køkken · Wolt Market450 g27,95 kr62,11 kr/kg
- Næmt risalamande 500g · Netto500 g27,99 kr55,98 kr/kg
- Kk Risalamande · Min Købmand450 g29,95 kr66,56 kr/kg
- Ris a la mande · Bilka500 g32,95 kr65,90 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
STEFF HOULBERG RIS A LA MANDE 500 G hos Løvbjerg koster 20.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 31. oktober 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 25. september 2026, hvilket dækker over en periode på 329 dage. Gennemsnitsprisen for STEFF HOULBERG RIS A LA MANDE 500 G hos Løvbjerg er 33.12 kr og varierer fra 20.00 kr til 34.99 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 329 dage har Goma registreret prisdata for STEFF HOULBERG RIS A LA MANDE 500 G hos Løvbjerg i 8 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 2% af tiden. Ud af de 8 prisregistreringer har STEFF HOULBERG RIS A LA MANDE 500 G været markeret som tilbud 8 dage hos Løvbjerg, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 329 dage kan vi se følgende mønstre: STEFF HOULBERG RIS A LA MANDE 500 G har været på tilbud hos Løvbjerg i september, oktober og november. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 331 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 335 dage og forventes at slutte om 1 dag (torsdag). STEFF HOULBERG RIS A LA MANDE 500 G er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.