
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- CARE SHOWER · REMA 1000250 ml25,00 kr100,00 kr/liter
- Creme Soft Shower 250ml · Min Købmand250 ml29,95 kr119,80 kr/liter
- Nivea Shower Creme Soft · MENY250 ml29,95 kr119,80 kr/liter
- Bodyshampoo Creme Soft Shower, Nivea · Wolt Market250 ml56,95 kr227,80 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- SHOWER GEL · REMA 1000375 ml11,75 kr31,33 kr/liter
- SHOWER GEL · REMA 1000500 ml12,43 kr24,86 kr/liter
- Fp Showergel · MENY500 ml12,43 kr24,86 kr/liter
- Showergel · Nemlig0.25 l13,00 kr52,00 kr/liter
- Fp Showergel · Min Købmand500 ml13,25 kr26,50 kr/liter
- Shower gel · Bilka375 ml13,75 kr36,67 kr/liter
- Shower gel · Føtex375 ml13,75 kr36,67 kr/liter
- Shower gel · Netto375 ml13,75 kr36,67 kr/liter
- SHOWER GEL · REMA 1000250 ml13,95 kr55,80 kr/liter
- Fig & Milk showercream m. E-vitamin · Bilka250 ml14,00 kr56,00 kr/liter
- Shower milk m. oliven og vitamin E · Bilka250 ml14,00 kr56,00 kr/liter
- Shower Milk m. honning og vitamin E · Bilka250 ml14,00 kr56,00 kr/liter
- Shower milk m. oliven og vitamin E · Føtex250 ml14,37 kr57,48 kr/liter
- Shower Milk m. honning og vitamin E · Føtex250 ml14,37 kr57,48 kr/liter
- Shower Creme Soft m. mandelolie · Føtex250 ml15,00 kr60,00 kr/liter
- Energy Energising + Mint Extract 3-i-1 shower gel · Føtex250 ml15,00 kr60,00 kr/liter
- Palmolive Showergel Milk · MENY250 ml15,00 kr60,00 kr/liter
- Palmolive Showergel Olive · MENY250 ml15,00 kr60,00 kr/liter
- Palmolive Showergel Artic · MENY250 ml15,00 kr60,00 kr/liter
- Shower Creme Soft m. mandelolie · Bilka250 ml18,00 kr72,00 kr/liter
- Energy Energising + Mint Extract 3-i-1 shower gel · Bilka250 ml18,00 kr72,00 kr/liter
- Shower gel sensitiv hud parfumefri · Føtex250 ml18,00 kr72,00 kr/liter
- Shower gel og shampoo parfumefri · Føtex250 ml18,00 kr72,00 kr/liter
- Neutral Shower Gel 0% · Spar250 ml18,00 kr72,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Creme Soft Shower 250ml hos Min Købmand koster 29.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 5. juli 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 88 dage. Gennemsnitsprisen for Creme Soft Shower 250ml hos Min Købmand er 29.95 kr og varierer fra 29.95 kr til 29.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 88 dage har Goma registreret prisdata for Creme Soft Shower 250ml hos Min Købmand i 86 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 98% af tiden. Ud af de 86 prisregistreringer har Creme Soft Shower 250ml aldrig været markeret som tilbud hos Min Købmand.
Creme Soft Shower 250ml kan købes hos Min Købmand til 30 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 224 alternativer tilgængelige på tværs af 11 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.