
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi0 kcalFedt0 g
| Energi | 0 kJ / 0 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
IngredienserVis mereVis mindre
Ingredienser: Vand, konserveringsmiddel: natriumbenzoat (E211), surhedsregulerende middel: mælkesyre (E270), farvestof: karamelkulør (E150c), aroma.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- ATAMON · REMA 1000250 ml15,95 kr63,80 kr/liter
- Atamon · MENY250 ml19,95 kr79,80 kr/liter
- Tørsleffs Atamon 250 Ml · Spar250 ml22,95 kr91,80 kr/liter
- Tørsleffs Atamon 250 Ml · Min Købmand250 ml24,95 kr99,80 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Atamon · Bilka250 ml17,40 kr69,60 kr/liter
- Atamon · Føtex250 ml17,40 kr69,60 kr/liter
- Atamon · Netto250 ml17,40 kr69,60 kr/liter
- Atamon · Bilka485 ml29,59 kr61,01 kr/liter
- Atamon · Føtex485 ml29,59 kr61,01 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Tørsleffs Atamon 250 Ml hos Min Købmand koster 24.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 16. juni 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 108 dage. Gennemsnitsprisen for Tørsleffs Atamon 250 Ml hos Min Købmand er 24.95 kr og varierer fra 24.95 kr til 24.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 108 dage har Goma registreret prisdata for Tørsleffs Atamon 250 Ml hos Min Købmand i 103 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 95% af tiden. Ud af de 103 prisregistreringer har Tørsleffs Atamon 250 Ml aldrig været markeret som tilbud hos Min Købmand.
Tørsleffs Atamon 250 Ml kan købes hos Min Købmand til 25 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 8 alternativer tilgængelige på tværs af 6 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.