
Min Købmand
Rynkeby Foods
Fp Appelsin Drik 5x250ml
1250 ml
18,36 kr/liter
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi41 kcalFedt0 gSukker9,4 gProtein0 g
| Energi | 174 kJ / 41 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 9,5 g |
| - heraf sukkerarter | 9,4 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
Energifordeling
Beregnet fra fedt, kulhydrat og protein.
- Fedt
- 0%
- Kulhydrat
- 100%
- Protein
- 0%
IngredienserVis mereVis mindre
50% appelsinjuice fra koncentrat, vand, sukker, citronjuice fra koncentrat.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Fp Appelsin Drik 5x250ml · MENY1250 ml19,95 kr15,96 kr/liter
- Fp Appelsinjuice 5-pk · Spar1250 ml19,95 kr15,96 kr/liter
- Fp Appelsin Drik 5x250ml · Min Købmand1250 ml22,95 kr18,36 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Frugtdrik m. appelsin · Føtex0.25 l3,25 kr13,00 kr/liter
- Frugtdrik m. appelsin · Bilka0.25 l3,35 kr13,40 kr/liter
- Frugtdrik m. appelsin · Bilka0.2 l6,60 kr33,00 kr/liter
- Frugtdrik m. appelsin · Bilka0.2 l7,00 kr35,00 kr/liter
- Frugtdrik m. appelsin · Føtex0.2 l7,00 kr35,00 kr/liter
- Frugtdrik m. hindbærsmag · Bilka0.2 l7,50 kr37,50 kr/liter
- Frugtdrik m. vindruesmag · Bilka0.2 l7,50 kr37,50 kr/liter
- Frugtdrik m. colasmag · Bilka0.2 l7,50 kr37,50 kr/liter
- Frugtdrik m. hindbærsmag · Føtex0.2 l7,50 kr37,50 kr/liter
- Frugtdrik m. vindruesmag · Føtex0.2 l7,50 kr37,50 kr/liter
- Frugtdrik m. colasmag · Føtex0.2 l7,50 kr37,50 kr/liter
- Sun Lolly Vindrue Drik Rtd · Min Købmand200 ml7,95 kr39,75 kr/liter
- Sun Lolly Vindrue Drik Rtd · Spar200 ml7,95 kr39,75 kr/liter
- Sun Lolly Vindrue Drik Rtd · MENY200 ml8,95 kr44,75 kr/liter
- Drik m. jordbærsmag · Bilka0.32 l10,00 kr31,25 kr/liter
- Drik m. mangosmag · Bilka0.32 l10,00 kr31,25 kr/liter
- Sun Lolly Cola Drik Rtd · Min Købmand200 ml10,00 kr50,00 kr/liter
- Sun Lolly Hindbær Drik Rtd · Min Købmand200 ml10,00 kr50,00 kr/liter
- Frugtdrik m. appelsin og jordbær · Føtex0.5 l11,00 kr22,00 kr/liter
- Frugtdrik m. tropisk frugt · Føtex0.5 l11,00 kr22,00 kr/liter
- Frugtdrik m. hindbær · Føtex0.5 l11,00 kr22,00 kr/liter
- Frugtdrik m. appelsin · Føtex0.5 l11,00 kr22,00 kr/liter
- Frugtdrik m. appelsin og fersken · Føtex0.33 l11,00 kr33,33 kr/liter
- Frugtdrik m. ananas og kokos · Føtex0.5 l11,00 kr22,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Fp Appelsin Drik 5x250ml hos Min Købmand koster 22.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 2. maj 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 153 dage. Gennemsnitsprisen for Fp Appelsin Drik 5x250ml hos Min Købmand er 19.99 kr og varierer fra 19.95 kr til 22.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 153 dage har Goma registreret prisdata for Fp Appelsin Drik 5x250ml hos Min Købmand i 151 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 99% af tiden. Ud af de 151 prisregistreringer har Fp Appelsin Drik 5x250ml aldrig været markeret som tilbud hos Min Købmand.
Fp Appelsin Drik 5x250ml kan købes hos Min Købmand til 23 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 85 alternativer tilgængelige på tværs af 10 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.