
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 gVis mereVis mindreEnergi0 kJFedt0 gSukker0 gProtein0 g
| Energi | 0 kJ |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| - heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
IngredienserVis mereVis mindre
Ingredienser: sukker*, geleringsmiddel: carrageenan, socker*. *Økologisk ingrediens.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Rød melatin øko · Bilka25 g20,25 kr810,00 kr/kg
- Rød melatin øko · Føtex25 g20,25 kr810,00 kr/kg
- Melatin Rød Marmelade 25 G · Min Købmand25 g24,95 kr998,00 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- RØD MELATIN · REMA 100025 g15,50 kr620,00 kr/kg
- Melatin rød · Nemlig25 g15,50 kr620,00 kr/kg
- Rød melatin · Bilka25 g17,75 kr710,00 kr/kg
- Rød melatin · Føtex25 g17,75 kr710,00 kr/kg
- Rød melatin · Netto25 g17,75 kr710,00 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Melatin Rød Marmelade 25 G hos Min Købmand koster 24.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 5. juli 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 89 dage. Gennemsnitsprisen for Melatin Rød Marmelade 25 G hos Min Købmand er 24.95 kr og varierer fra 24.95 kr til 24.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 89 dage har Goma registreret prisdata for Melatin Rød Marmelade 25 G hos Min Købmand i 89 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 89 prisregistreringer har Melatin Rød Marmelade 25 G aldrig været markeret som tilbud hos Min Købmand.
Melatin Rød Marmelade 25 G kan købes hos Min Købmand til 25 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 7 alternativer tilgængelige på tværs af 5 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.