
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi0 kcalFedt0 gSukker0 gProtein0 g
| Energi | 0 kJ / 0 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| - heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
IngredienserVis mereVis mindre
Naturligt mineralvand
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Vand · Føtex0.5 l2,50 kr5,00 kr/liter
- Vand · Bilka0.5 l2,55 kr5,10 kr/liter
- Vand · Netto0.5 l7,00 kr14,00 kr/liter
- Vand · Bilka0.5 l8,75 kr17,50 kr/liter
- Vand · Føtex0.5 l8,75 kr17,50 kr/liter
- Egekilde · MENY50 cl10,95 kr21,90 kr/liter
- Vand · Føtex0.5 l12,75 kr25,50 kr/liter
- Vand · Bilka0.5 l13,50 kr27,00 kr/liter
- Vand · Føtex0.5 l13,50 kr27,00 kr/liter
- Egekilde U/brus · Min Købmand50 cl15,00 kr30,00 kr/liter
- Egekilde Kildevand · Spar50 cl15,00 kr30,00 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- HOPE KILDEVAND · REMA 100050 cl2,30 kr4,60 kr/liter
- Vand · Bilka0.3 l3,50 kr11,67 kr/liter
- Vand · Føtex0.3 l3,50 kr11,67 kr/liter
- Vand · Bilka2 l4,59 kr2,30 kr/liter
- Drikkevand u. brus · Nemlig2 l4,59 kr2,30 kr/liter
- Vand · Føtex2 l5,00 kr2,50 kr/liter
- Vand · Bilka0.33 l6,00 kr18,18 kr/liter
- Vand · Føtex0.33 l6,00 kr18,18 kr/liter
- Vand · Bilka0.75 l7,95 kr10,60 kr/liter
- Vand · Føtex0.75 l7,95 kr10,60 kr/liter
- Fp Vand · Spar200 cl9,95 kr4,98 kr/liter
- Vand · Føtex1.25 l10,00 kr8,00 kr/liter
- EGEKILDE, BLÅ · REMA 100070 cl10,03 kr14,33 kr/liter
- Fp Vand · MENY200 cl10,95 kr5,48 kr/liter
- Fp Vand 1/4 Pl · Min Købmand200 cl11,95 kr5,98 kr/liter
- Vand · Bilka0.5 l12,75 kr25,50 kr/liter
- Kildevæld · Min Købmand50 cl12,95 kr25,90 kr/liter
- Drikkevand, First Price · Wolt Market2 l13,50 kr6,75 kr/liter
- Kildevæld · MENY500 ml13,95 kr27,90 kr/liter
- Kildevand 0,5 L, Aqua D'or · Wolt Market500 ml14,95 kr29,90 kr/liter
- Kildevæld · Spar50 cl15,00 kr30,00 kr/liter
- Vand · Bilka1.25 l16,25 kr13,00 kr/liter
- Aqua D'or Kildevand · MENY125 cl16,95 kr13,56 kr/liter
- Kildevand 1,25 L, Aqua D'or · Wolt Market1.25 l17,95 kr14,36 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Egekilde U/brus hos Min Købmand koster 15.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 2. maj 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 153 dage. Gennemsnitsprisen for Egekilde U/brus hos Min Købmand er 13.70 kr og varierer fra 10.95 kr til 15.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 153 dage har Goma registreret prisdata for Egekilde U/brus hos Min Købmand i 152 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 99% af tiden. Ud af de 152 prisregistreringer har Egekilde U/brus aldrig været markeret som tilbud hos Min Købmand.
Egekilde U/brus kan købes hos Min Købmand til 15 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 42 alternativer tilgængelige på tværs af 9 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.