
Min Købmand
Unilever Danmark
Neutral Flyd. Vask White
700 ml
64,21 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Neutral Flyd. Vask White · Spar700 ml25,00 kr35,71 kr/liter
- NEUTRAL FLYDENDE 700 ML WHITE · Kvickly700 ml32,00 kr45,71 kr/liter
- NEUTRAL FLYDENDE 700 ML WHITE · SuperBrugsen700 ml32,00 kr45,71 kr/liter
- Flydende vaskemiddel hvid vask sensitiv · Føtex700 ml35,00 kr50,00 kr/liter
- Neutral Flyd. Vask White · Min Købmand700 ml44,95 kr64,21 kr/liter
- Neutral Flyd. Vask White · MENY700 ml54,95 kr78,50 kr/liter
- Flydende vaskemiddel hvid vask sensitiv · Bilka700 ml55,95 kr79,93 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Flydende vaskemiddel kulørt vask · Bilka1 l19,25 kr19,25 kr/liter
- Fp Flydende Vask Color · Min Købmand1 l19,25 kr19,25 kr/liter
- Fp Flydende Vask Color · Spar1 l19,25 kr19,25 kr/liter
- Flydende vaskemiddel kulørt vask · Føtex1 l19,50 kr19,50 kr/liter
- 365 MINIRISK FLYDENDE VASK WHITE · 365discount1 l20,00 kr20,00 kr/liter
- Flydende vaskemiddel hvid vask · Bilka750 ml20,00 kr26,67 kr/liter
- Flydende vaskemiddel kulørt vask · Bilka750 ml20,00 kr26,67 kr/liter
- Flydende vaskemiddel hvid vask · Føtex700 ml20,00 kr28,57 kr/liter
- Flydende vaskemiddel hvid vask · Netto17 vaske21,25 kr
- Flydende vaskemiddel hvid vask · Føtex750 ml21,50 kr28,67 kr/liter
- Flydende vaskemiddel kulørt vask · Netto18 vaske21,50 kr
- Flydende vaskemiddel hvid vask · Netto18 vaske21,50 kr
- Flydende vaskemiddel · Føtex100 ml23,45 kr234,50 kr/liter
- Flydende vaskemiddel kulørt vask · Føtex750 ml23,75 kr31,67 kr/liter
- FLYDENDE VASK · REMA 10001 l24,05 kr24,05 kr/liter
- FLYDENDE VASK · REMA 10001 l24,05 kr24,05 kr/liter
- Fp Flydende Vask Color · MENY1 l24,05 kr24,05 kr/liter
- FLYDENDE VASK · REMA 10001 l25,95 kr25,95 kr/liter
- A+ COLOR FLYDENDE · 365discount675 ml26,00 kr38,52 kr/liter
- FLYDENDE VASK · REMA 10001 l26,95 kr26,95 kr/liter
- FLYDENDE VASK · REMA 10001 l26,95 kr26,95 kr/liter
- FLYDENDE VASK · REMA 10001 l26,95 kr26,95 kr/liter
- Vaskemiddel til hvid vask · Nemlig0.7 l27,00 kr38,57 kr/liter
- Pure Sen Relax 900Ml · MENY900 ml28,00 kr31,11 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Neutral Flyd. Vask White hos Min Købmand koster 44.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 6. maj 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 148 dage. Gennemsnitsprisen for Neutral Flyd. Vask White hos Min Købmand er 53.19 kr og varierer fra 32.00 kr til 56.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 148 dage har Goma registreret prisdata for Neutral Flyd. Vask White hos Min Købmand i 130 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 88% af tiden. Ud af de 130 prisregistreringer har Neutral Flyd. Vask White været markeret som tilbud 5 dage hos Min Købmand, hvilket betyder, at varen er på tilbud 4% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 148 dage kan vi se følgende mønstre: Neutral Flyd. Vask White har været på tilbud hos Min Købmand i juni. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 5 dage. Neutral Flyd. Vask White er sjældent på tilbud, så den nuværende pris er typisk for denne vare. Det er 98 dage siden varen sidst var på tilbud hos Min Købmand.