Netto
Asian Kitchen
Risnudler
200 g
55,00 kr/kg
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Risnudler · Netto200 g11,00 kr55,00 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- RISNUDLER · REMA 1000200 g10,14 kr50,70 kr/kg
- Asian kitchen risnudler 200g · Netto200 g11,25 kr56,25 kr/kg
- Risnudler · Bilka200 g11,95 kr59,75 kr/kg
- Risnudler · Nemlig200 g12,68 kr63,40 kr/kg
- Risnudler · Føtex400 g23,50 kr58,75 kr/kg
- Santa Maria Rice Noodles · MENY180 g24,95 kr138,61 kr/kg
- Risnudler · Bilka250 g25,00 kr100,00 kr/kg
- Risnudler · Nemlig180 g28,50 kr158,33 kr/kg
- Risnudler · Føtex250 g29,00 kr116,00 kr/kg
- Risnudler, Santa Maria · Wolt Market180 g30,50 kr169,44 kr/kg
- Gotan Rice Sticks · MENY250 g34,95 kr139,80 kr/kg
- Brune risnudler øko. · Nemlig200 g44,25 kr221,25 kr/kg
- Brune risnudler øko. · Nemlig200 g48,25 kr241,25 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Risnudler hos Netto koster 11.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 4. maj 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 515 dage. Gennemsnitsprisen for Risnudler hos Netto er 11.02 kr og varierer fra 10.95 kr til 11.24 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 515 dage har Goma registreret prisdata for Risnudler hos Netto i 504 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 98% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Risnudler aldrig været markeret som tilbud hos Netto.
Risnudler kan købes hos Netto til 11 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 13 alternativer tilgængelige på tværs af 7 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.