Netto
Lovena
Læbepomade
2 stk
6,63 kr/stk
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Læbepomade · Netto2 stk13,25 kr6,63 kr/stk
Lignende varer og andre varianter
- Classic Lip Protector læbepomade m. aloe vera, jojobaolie og bivoks · Bilka8.5 g20,00 kr2.352,94 kr/kg
- Læbepomade · Netto1 stk23,00 kr23,00 kr/stk
- Caring Mask læbepleje 01 · Bilka8 g26,00 kr3.250,00 kr/kg
- Sugar Scrub læbepleje 01 · Bilka8 g26,00 kr3.250,00 kr/kg
- Gb Læbepomade · MENY2 stk26,95 kr13,48 kr/stk
- Gb Læbepomade 2 Stk. · Spar2 stk26,95 kr13,48 kr/stk
- Gb Læbepomade · Min Købmand2 stk28,50 kr14,25 kr/stk
- Rosé & Soft læbepomade · Bilka4.2 g29,25 kr6.964,29 kr/kg
- Læbepomade, Grøn Balance · Wolt Market30 g32,95 kr1.098,33 kr/kg
- Labello Classic Læbepomade · Spar2 stk35,95 kr17,98 kr/stk
- Læbepomade Magnolia Extract m. solfaktor 30 · Bilka10 ml49,95 kr4.995,00 kr/liter
- Læbepomade Berry m. hyaluronsyre, glycerin og E-vitamin m. solfaktor 30 · Føtex10 ml49,95 kr4.995,00 kr/liter
- Læbepomade 002 Sparkling Glaze · Bilka8 ml110,00 kr13.750,00 kr/liter
- Læbepomade 007 Pink Soft Ice · Bilka8 ml110,00 kr13.750,00 kr/liter
- Læbepomade 008 Cherry Soda · Bilka8 ml110,00 kr13.750,00 kr/liter
- Læbepomade 009 Sunny Melon · Bilka8 ml110,00 kr13.750,00 kr/liter
- Læbepomade 010 Espresso Martini · Bilka8 ml110,00 kr13.750,00 kr/liter
- Læbepomade 002 Sparkling Glaze · Føtex8 ml110,00 kr13.750,00 kr/liter
- Læbepomade 007 Pink Soft Ice · Føtex8 ml110,00 kr13.750,00 kr/liter
- Læbepomade 008 Cherry Soda · Føtex8 ml110,00 kr13.750,00 kr/liter
- Læbepomade 009 Sunny Melon · Føtex8 ml110,00 kr13.750,00 kr/liter
- Læbepomade 010 Espresso Martini · Føtex8 ml110,00 kr13.750,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Læbepomade hos Netto koster 13.25 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 15. juni 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 474 dage. Gennemsnitsprisen for Læbepomade hos Netto er 13.04 kr og varierer fra 12.95 kr til 13.25 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 474 dage har Goma registreret prisdata for Læbepomade hos Netto i 463 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 98% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Læbepomade været markeret som tilbud 30 dage hos Netto, hvilket betyder, at varen er på tilbud 8% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 474 dage kan vi se følgende mønstre: Læbepomade har været på tilbud hos Netto i februar, marts, april, maj, juni, juli og november. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 6 dage. Der går typisk 56 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 89 dage siden varen sidst var på tilbud hos Netto, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.