Netto
Pago de Fuentecojo
Tempranillo
75 cl
106,60 kr/liter
Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
SULFITTER, SVOVLDIOXID
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Tempranillo øko · Bilka75 cl43,95 kr58,60 kr/liter
- Tempranillo øko · Netto75 cl43,95 kr58,60 kr/liter
- Tempranillo · Netto75 cl79,95 kr106,60 kr/liter
- Tempranillo · Bilka75 cl89,00 kr118,67 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- EL SENVINO 13% · REMA 100037.5 cl25,00 kr66,67 kr/liter
- Tempranillo · Bilka37.5 cl25,00 kr66,67 kr/liter
- Tempranillo · Netto37.5 cl25,00 kr66,67 kr/liter
- Tempranillo · Føtex37.5 cl26,53 kr70,75 kr/liter
- Señor Burgues Tempranillo · Nemlig0.75 l39,95 kr53,27 kr/liter
- ALTAMAR 13% · REMA 100075 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- PLUMIER 13,5% · REMA 100075 cl55,00 kr73,33 kr/liter
- HERMANITO 14% · REMA 100075 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- 71 Grados Tempranillo · Spar75 cl59,95 kr79,93 kr/liter
- TO Tempranillo · Nemlig0.75 l89,95 kr119,93 kr/liter
- Tempranillo · Bilka150 cl99,00 kr66,00 kr/liter
- Appasanto Tempranillo-Syrah · Bilka300 cl99,00 kr33,00 kr/liter
- Tempranillo · Føtex150 cl99,00 kr66,00 kr/liter
- Appasanto Tempranillo-Syrah · Føtex300 cl99,00 kr33,00 kr/liter
- ØKO CRAFT TEMPRANILLO ES 3 L 13,5% · Kvickly3 l109,00 kr36,33 kr/liter
- ØKO CRAFT TEMPRANILLO ES 3 L 13,5% · SuperBrugsen3 l109,00 kr36,33 kr/liter
- Tempranillo øko · Bilka3 l119,00 kr39,67 kr/liter
- Tempranillo øko · Netto300 cl119,00 kr39,67 kr/liter
- Coto de Caleruega Tinto Fino Roble Ribera del Duero · Bilka75 cl147,31 kr196,41 kr/liter
- Coto de Caleruega Tinto Fino Roble Ribera del Duero · Føtex75 cl147,31 kr196,41 kr/liter
- Luzita Tempranillo · Nemlig3 l179,95 kr59,98 kr/liter
- Faustino I Gran Reserva · Nemlig0.75 l259,95 kr346,60 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Tempranillo hos Netto koster 79.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 4. maj 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 515 dage. Gennemsnitsprisen for Tempranillo hos Netto er 84.37 kr og varierer fra 69.00 kr til 89.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 515 dage har Goma registreret prisdata for Tempranillo hos Netto i 507 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 98% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Tempranillo været markeret som tilbud 91 dage hos Netto, hvilket betyder, at varen er på tilbud 25% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 515 dage kan vi se følgende mønstre: Tempranillo har været på tilbud hos Netto i februar, maj, juni, juli, august, september, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 9 dage. Der går typisk 28 dage mellem hver tilbudsperiode. Tempranillo er ofte på tilbud (25% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 13 dage siden varen sidst var på tilbud hos Netto, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.