Netto
Velsmag
Kyllingeinderfilet
300 g
99,83 kr/kg
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Kyllingeinderfilet · Netto300 g29,95 kr99,83 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- KYLLINGEINDERFILET · REMA 1000300 g25,65 kr85,50 kr/kg
- Kyllingeinderfilet · Nemlig300 g25,65 kr85,50 kr/kg
- Kyllingeinderfilet, Rose · Løvbjerg330 g26,99 kr81,79 kr/kg
- Kyllingeinderfilet · Netto400 g29,00 kr72,50 kr/kg
- Gs Kylling Inderfilet · Spar300 g29,95 kr99,83 kr/kg
- Kyllingeinderfilet · Bilka300 g32,95 kr109,83 kr/kg
- Kyllingeinderfilet · Føtex300 g32,95 kr109,83 kr/kg
- Kyllingeinderfilet · Føtex300 g35,00 kr116,67 kr/kg
- Gs Kylling Inderfilet · Min Købmand300 g39,95 kr133,17 kr/kg
- Kyllingeinderfilet · Bilka300 g42,95 kr143,17 kr/kg
- Kyllingeinderfilet · Nemlig300 g42,95 kr143,17 kr/kg
- Kyllingeinderfilet · Netto300 g42,95 kr143,17 kr/kg
- Kyllingeinderfilet, Rose · Wolt Market330 g42,95 kr130,15 kr/kg
- Gs Kylling Inderfilet · MENY300 g44,95 kr149,83 kr/kg
- XTRA INDERFILET · 365discount600 g49,00 kr81,67 kr/kg
- Øgo kyl. inderfilet 200g ca4 · Netto200 g49,00 kr245,00 kr/kg
- Kyllingeinderfilet · Netto0.6 kg49,00 kr81,67 kr/kg
- Himmerland Ecc Inderfilet · MENY240 g49,95 kr208,13 kr/kg
- Kyllingeinderfilet · Netto0.65 kg59,95 kr92,23 kr/kg
- Kyllingeinderfilet · Nemlig550 g63,95 kr116,27 kr/kg
- Kyllingeinderfilet · Bilka650 g64,95 kr99,92 kr/kg
- Kyllingeinderfilet · Føtex650 g64,95 kr99,92 kr/kg
- Rose kyl. inderfilet 900g ca8 · Netto900 g65,00 kr72,22 kr/kg
- Kyllingeinderfilet øko. · Nemlig275 g80,95 kr294,36 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Kyllingeinderfilet hos Netto koster 29.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 12. juli 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 446 dage. Gennemsnitsprisen for Kyllingeinderfilet hos Netto er 35.57 kr og varierer fra 25.65 kr til 41.86 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 446 dage har Goma registreret prisdata for Kyllingeinderfilet hos Netto i 435 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 98% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Kyllingeinderfilet været markeret som tilbud 34 dage hos Netto, hvilket betyder, at varen er på tilbud 9% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 446 dage kan vi se følgende mønstre: Kyllingeinderfilet har været på tilbud hos Netto i februar, marts, april, maj og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 8 dage. Der går typisk 47 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 6 dage siden varen sidst var på tilbud hos Netto, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.