Netto
Velsmag
Medister
0.4 kg
Tilbuddet udløber fredag
37,50 kr/kg
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Medister · Netto0.4 kg15,00 kr37,50 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- Medister Gestus · Løvbjerg400 g16,99 kr42,47 kr/kg
- Medister · Nemlig400 g19,94 kr49,85 kr/kg
- Medister Gestus · MENY400 g19,95 kr49,87 kr/kg
- Medister · Min Købmand400 g19,95 kr49,87 kr/kg
- Medister · Spar400 g19,95 kr49,87 kr/kg
- MEDISTER · REMA 1000500 g24,95 kr49,90 kr/kg
- MADVÆRKET Medister · Lidl500 g24,95 kr49,90 kr/kg
- COOP MEDISTER 500 G · Brugsen500 g25,00 kr50,00 kr/kg
- Medister · Bilka0.5 kg27,95 kr55,90 kr/kg
- Medister · Føtex0.5 kg27,95 kr55,90 kr/kg
- MEDISTER · REMA 1000400 g34,95 kr87,38 kr/kg
- Julemedister · Netto500 g35,11 kr70,22 kr/kg
- Svinepølse glutenfri · Bilka400 g35,95 kr89,88 kr/kg
- Medister · Nemlig400 g40,67 kr101,68 kr/kg
- Medister · Nemlig475 g47,40 kr99,79 kr/kg
- Medister (OBS 1 DAGS HOLDBARHED) · Bilka800 g49,00 kr61,25 kr/kg
- Medister øko. · Nemlig400 g49,09 kr122,73 kr/kg
- Medister · Bilka0.7 kg70,00 kr100,00 kr/kg
- Medister · Bilka1.5 kg135,00 kr90,00 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Medister hos Netto koster typisk 20.00 kr, men er lige nu på tilbud til 15.00 kr, hvilket giver en besparelse på 25%. Den første pris registreret af Goma er fra d. 5. juni 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (30. september), hvilket dækker over en periode på 483 dage. Gennemsnitsprisen for Medister hos Netto er 19.76 kr og varierer fra 15.00 kr til 20.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 483 dage har Goma registreret prisdata for Medister hos Netto i 125 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 26% af tiden. Ud af de 125 prisregistreringer har Medister været markeret som tilbud 40 dage hos Netto, hvilket betyder, at varen er på tilbud 32% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 483 dage kan vi se følgende mønstre: Medister har været på tilbud hos Netto i februar, maj, juni, september og oktober. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 7 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 6 dage og forventes at slutte om 2 dage (fredag). Der går typisk 87 dage mellem hver tilbudsperiode. Medister er ofte på tilbud (32% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.