Netto
Næmt
Revet rødbede 200g
200 g
60,00 kr/kg
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Revet rødbede 200g · Netto200 g12,00 kr60,00 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- SNITTET RØDBEDE · REMA 1000200 g10,00 kr50,00 kr/kg
- Revet rødbede · Bilka200 g12,00 kr60,00 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Revet rødbede 200g hos Netto koster 12.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 7. juli 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 86 dage. Gennemsnitsprisen for Revet rødbede 200g hos Netto er 12.00 kr og varierer fra 12.00 kr til 12.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 86 dage har Goma registreret prisdata for Revet rødbede 200g hos Netto i 33 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 38% af tiden. Ud af de 33 prisregistreringer har Revet rødbede 200g aldrig været markeret som tilbud hos Netto.
Revet rødbede 200g kan købes hos Netto til 12 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 2 alternativer tilgængelige på tværs af 2 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.