Netto
Lovena
Plaster vandafvisende
20 stk
1,04 kr/stk
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Plaster vandafvisende · Netto20 stk20,75 kr1,04 kr/stk
Lignende varer og andre varianter
- PLASTER · REMA 100010 stk12,00 kr1,20 kr/stk
- PLASTER · REMA 100040 stk12,00 kr0,30 kr/stk
- BØRNEPLASTER · REMA 100040 stk12,00 kr0,30 kr/stk
- Plaster vandafvisende · Bilka12 stk17,95 kr1,50 kr/stk
- Plaster vandafvisende · Føtex12 stk17,95 kr1,50 kr/stk
- Plaster vandafvisende · Bilka22 stk18,50 kr0,84 kr/stk
- PLASTER · REMA 100022 stk19,95 kr0,91 kr/stk
- Plaster (vandfast) · Nemlig22 stk19,95 kr0,91 kr/stk
- Plaster m. dyr · Nemlig20 stk19,95 kr1,00 kr/stk
- Plaster vandafvisende · Føtex70 cm20,00 kr
- Plaster m. Pokémon vandafvisende · Føtex20 stk20,00 kr1,00 kr/stk
- Plaster m. dyr · Føtex20 stk20,00 kr1,00 kr/stk
- Plaster vandafvisende · Føtex75 cm20,00 kr
- Plaster vandafvisende · Føtex12 stk20,00 kr1,67 kr/stk
- Plaster vandafvisende · Føtex12 stk20,00 kr1,67 kr/stk
- Plaster vandafvisende · Føtex18 stk20,00 kr1,11 kr/stk
- Plaster · Føtex20 stk20,00 kr1,00 kr/stk
- Plaster vandafvisende · Føtex22 stk20,00 kr0,91 kr/stk
- Plaster · Føtex20 stk20,00 kr1,00 kr/stk
- Plaster · Føtex75 cm20,00 kr
- Plaster vandafvisende · Føtex1 stk20,00 kr20,00 kr/stk
- Plaster · Føtex20 stk20,00 kr1,00 kr/stk
- Plaster m. Paw Patrol vandafvisende · Føtex20 stk20,00 kr1,00 kr/stk
- Plaster vandafvisende · Bilka40 stk20,97 kr0,52 kr/stk
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Plaster vandafvisende hos Netto koster 20.75 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 4. maj 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 18. oktober 2026, hvilket dækker over en periode på 533 dage. Gennemsnitsprisen for Plaster vandafvisende hos Netto er 19.31 kr og varierer fra 9.12 kr til 20.75 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 533 dage har Goma registreret prisdata for Plaster vandafvisende hos Netto i 522 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 98% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Plaster vandafvisende været markeret som tilbud 21 dage hos Netto, hvilket betyder, at varen er på tilbud 6% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 533 dage kan vi se følgende mønstre: Plaster vandafvisende har været på tilbud hos Netto i april, juni og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 5 dage. Der går typisk 51 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 31 dage siden varen sidst var på tilbud hos Netto, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.