Netto
Amper
Energidrik sukkerfri
0.25 l
16,00 kr/liter
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 gVis mereVis mindreEnergi4 kcalFedt0 gSukker0 gProtein0 g
| Energi | 14 kJ / 4 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| - heraf sukkerarter | 0 g |
| Kostfibre | 0,2 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0,2 g |
IngredienserVis mereVis mindre
vand, syre (E330), kuldioxid, 0,4% taurin, surhedsregulerende middel (E331), aroma, 0,03% koffein, farvestof (E150d), 0,02% inositol, sødestof (E955), niacin, pantothensyre, vitamin B6, riboflavin, vitamin B12
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Energidrik sukkerfri · Netto0.25 l4,00 kr16,00 kr/liter
- Energidrik sukkerfri · Bilka0.25 l4,00 kr16,00 kr/liter
- Energidrik sukkerfri · Føtex0.25 l4,40 kr17,60 kr/liter
- RED BULL SUKFRI 25CL · 365discount25 cl12,00 kr48,00 kr/liter
- Energidrik sukkerfri · Bilka0.25 l13,00 kr52,00 kr/liter
- Energidrik sukkerfri · Føtex0.25 l13,00 kr52,00 kr/liter
- Red Bull Sugarfree · MENY250 ml16,95 kr67,80 kr/liter
- Red Bull Sugarfree · Spar25 cl16,95 kr67,80 kr/liter
- Energidrik Sukkerfri 25 cl, Red Bull · Wolt Market250 ml18,50 kr74,00 kr/liter
- Red Bull Sugarfree · Min Købmand25 cl18,95 kr75,80 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- ENERGY ORIGINAL · 365discount50 cl3,65 kr7,30 kr/liter
- X-RAY LEMON/LIME ZERO 50 CL DS · 365discount50 cl3,65 kr7,30 kr/liter
- X-RAY SPORTSSMAG 50 CL DS · 365discount50 cl3,65 kr7,30 kr/liter
- ONE ENERGY · REMA 100025 cl4,00 kr16,00 kr/liter
- ONE ENERGY · REMA 100025 cl4,00 kr16,00 kr/liter
- Energidrik · Netto0.25 l4,00 kr16,00 kr/liter
- Energidrik · Bilka0.25 l4,50 kr18,00 kr/liter
- Energidrik · Føtex0.25 l4,50 kr18,00 kr/liter
- Energidrik, X-ray · Løvbjerg50 cl4,99 kr9,98 kr/liter
- X-Ray Energi Sportssmag · Løvbjerg50 cl4,99 kr9,98 kr/liter
- Energidrik m. colasmag · Bilka0.5 l5,00 kr10,00 kr/liter
- Energidrik m. appelsin og lime-smag · Bilka0.5 l5,00 kr10,00 kr/liter
- Energidrik · Bilka0.5 l5,00 kr10,00 kr/liter
- Energidrik m. lemon-lime · Bilka0.5 l5,00 kr10,00 kr/liter
- Energidrik · Føtex0.5 l5,00 kr10,00 kr/liter
- Energidrik m. lemon-lime · Føtex0.5 l5,00 kr10,00 kr/liter
- ONE GUAVA · REMA 100050 cl5,95 kr11,90 kr/liter
- Powerking Blue Breeze · Min Købmand50 cl5,95 kr11,90 kr/liter
- Powerking Silver Mist U/S · Min Købmand50 cl5,95 kr11,90 kr/liter
- Powerking Yellow Twist U/S · Min Købmand50 cl5,95 kr11,90 kr/liter
- Powerking Green Flash · Min Købmand50 cl5,95 kr11,90 kr/liter
- Powerking Blue Breeze · Spar50 cl5,95 kr11,90 kr/liter
- Powerking Silver Mist U/S · Spar50 cl5,95 kr11,90 kr/liter
- Powerking Yellow Twist U/S · Spar50 cl5,95 kr11,90 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Energidrik sukkerfri hos Netto koster 4.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 4. maj 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 515 dage. Gennemsnitsprisen for Energidrik sukkerfri hos Netto er 3.84 kr og varierer fra 2.00 kr til 4.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 515 dage har Goma registreret prisdata for Energidrik sukkerfri hos Netto i 511 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 99% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Energidrik sukkerfri været markeret som tilbud 29 dage hos Netto, hvilket betyder, at varen er på tilbud 8% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 515 dage kan vi se følgende mønstre: Energidrik sukkerfri har været på tilbud hos Netto i januar, maj, august og november. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 8 dage. Der går typisk 84 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 55 dage siden varen sidst var på tilbud hos Netto, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.