Netto
Hello Sensitive
Blebukser str. 5 12-17 kg
20 stk
1,70 kr/stk
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Blebukser str. 5 12-17 kg · Netto20 stk33,95 kr1,70 kr/stk
Lignende varer og andre varianter
- Buksebleer str. 5 - 20 stk · Bilka20 stk33,95 kr1,70 kr/stk
- Buksebleer str. 5 - 20 stk · Føtex20 stk33,95 kr1,70 kr/stk
- JUNIOR PANTS · REMA 100030 stk42,00 kr1,40 kr/stk
- Gb Ble Pants Jun. Str 5 · MENY30 stk50,93 kr1,70 kr/stk
- Gb Ble Pants Jun. Str 5 · Spar30 stk50,93 kr1,70 kr/stk
- Buksebleer str. 5 9-14 kg · Føtex29 stk53,00 kr1,83 kr/stk
- Buksebleer str. 4 7-10 kg · Føtex33 stk53,00 kr1,61 kr/stk
- Buksebleer str. 3 5-8 kg · Føtex35 stk53,00 kr1,51 kr/stk
- Buksebleer str. 5, Grøn Balance · Wolt Market30 stk54,95 kr1,83 kr/stk
- Libero Up&go (4) 7-10 Kg · MENY33 stk75,00 kr2,27 kr/stk
- Libero Up&go (5) 9-14 Kg · MENY29 stk75,00 kr2,59 kr/stk
- Libero Touch Pant Str 5 · Spar27 stk75,00 kr2,78 kr/stk
- Buksebleer str. 5 9-14 kg · Føtex27 stk79,00 kr2,93 kr/stk
- Buksebleer str. 4 7-10 kg · Føtex29 stk79,00 kr2,72 kr/stk
- Buksebleer str. 3 5-8 kg · Føtex30 stk79,00 kr2,63 kr/stk
- Buksebleer str. 5 9-14 kg · Bilka29 stk83,98 kr2,90 kr/stk
- Buksebleer str. 4 7-10 kg · Bilka33 stk83,98 kr2,54 kr/stk
- Buksebleer str. 3 5-8 kg · Bilka35 stk83,98 kr2,40 kr/stk
- Buksebleer str. 5 9-14 kg · Bilka27 stk85,00 kr3,15 kr/stk
- Buksebleer str. 4 7-10 kg · Bilka29 stk85,00 kr2,93 kr/stk
- Buksebleer str. 3 5-8 kg · Bilka30 stk85,00 kr2,83 kr/stk
- Gb Ble Pants Jun. Str 5 · Min Købmand30 stk89,95 kr3,00 kr/stk
- Bleer maxi str. 4 (pants) · Nemlig42 stk89,95 kr2,14 kr/stk
- Buksebleer str. 5, 9-14 kg, Libero Up&Go · Wolt Market29 stk92,50 kr3,19 kr/stk
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Blebukser str. 5 12-17 kg hos Netto koster 33.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 4. maj 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (30. september), hvilket dækker over en periode på 515 dage. Gennemsnitsprisen for Blebukser str. 5 12-17 kg hos Netto er 34.42 kr og varierer fra 27.25 kr til 36.83 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 515 dage har Goma registreret prisdata for Blebukser str. 5 12-17 kg hos Netto i 490 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 95% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Blebukser str. 5 12-17 kg været markeret som tilbud 90 dage hos Netto, hvilket betyder, at varen er på tilbud 25% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 515 dage kan vi se følgende mønstre: Blebukser str. 5 12-17 kg har været på tilbud hos Netto i januar, februar, marts, april, maj, juli, august, september, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 6 dage. Der går typisk 19 dage mellem hver tilbudsperiode. Blebukser str. 5 12-17 kg er ofte på tilbud (25% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 13 dage siden varen sidst var på tilbud hos Netto.