Netto
Premieur
Røget svinemørbrad
180 g
183,33 kr/kg
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Røget svinemørbrad · Netto180 g33,00 kr183,33 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- RØGET MØRBRAD · REMA 100080 g18,95 kr236,88 kr/kg
- Røget mørbrad i skiver · Netto80 g18,95 kr236,88 kr/kg
- Røget mørbrad i skiver · Bilka70 g19,95 kr285,00 kr/kg
- Røget mørbrad i skiver · Føtex70 g19,95 kr285,00 kr/kg
- Pålækker Rg Mørbrad · Spar70 g19,95 kr285,00 kr/kg
- Mørbrad (røget) · Nemlig70 g20,95 kr299,29 kr/kg
- Pålækker Rg Mørbrad · MENY70 g21,95 kr313,57 kr/kg
- Mørbrad (røget) · Nemlig80 g24,50 kr306,25 kr/kg
- Gestus Røget Mørbrad · Min Købmand80 g24,95 kr311,88 kr/kg
- Gestus Røget Mørbrad · Spar80 g24,95 kr311,88 kr/kg
- Røget mørbrad i skiver · Bilka80 g26,50 kr331,25 kr/kg
- Røget mørbrad i skiver · Føtex80 g26,50 kr331,25 kr/kg
- RØGET MØRBRAD · REMA 1000180 g30,08 kr167,11 kr/kg
- Røget mørbrad af gris · Bilka180 g32,95 kr183,06 kr/kg
- Røget mørbrad af gris · Netto180 g32,95 kr183,06 kr/kg
- Røget mørbrad af gris · Føtex180 g33,25 kr184,72 kr/kg
- Mørbradrullepølse · Nemlig100 g38,21 kr382,10 kr/kg
- RØGET MØRBRAD HØJER 250 G · Kvickly250 g39,00 kr156,00 kr/kg
- RØGET MØRBRAD HØJER 250 G · SuperBrugsen250 g39,00 kr156,00 kr/kg
- Højer Rgt Mørbrad 190-220G · Løvbjerg220 g39,99 kr181,77 kr/kg
- Højer Rgt Mørbrad 190-220G · MENY190 g50,14 kr263,89 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Røget svinemørbrad hos Netto koster 33.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 4. maj 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 515 dage. Gennemsnitsprisen for Røget svinemørbrad hos Netto er 31.57 kr og varierer fra 25.00 kr til 33.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 515 dage har Goma registreret prisdata for Røget svinemørbrad hos Netto i 435 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 84% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Røget svinemørbrad været markeret som tilbud 27 dage hos Netto, hvilket betyder, at varen er på tilbud 7% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 515 dage kan vi se følgende mønstre: Røget svinemørbrad har været på tilbud hos Netto i marts, juli, september og november. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 6 dage. Der går typisk 75 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 69 dage siden varen sidst var på tilbud hos Netto.