
Spar
Essity Denmark
Libero Touch Open Str 6
30 stk
Tilbuddet udløber i dag
2,50 kr/stk
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Libero Touch Open Str 6 · Spar30 stk75,00 kr2,50 kr/stk
- Bleer str. 6 13-20 kg · Føtex30 stk79,00 kr2,63 kr/stk
- Bleer str. 6 13-20 kg · Bilka30 stk85,00 kr2,83 kr/stk
- Libero Touch Open Str 6 · MENY30 stk110,92 kr3,70 kr/stk
- Bleer str. 6, Libero Touch · Wolt Market30 stk115,50 kr3,85 kr/stk
Lignende varer og andre varianter
- JUNIOR BLEER · REMA 100044 stk49,00 kr1,11 kr/stk
- Gb Bleer Junior 12-25kg · MENY44 stk49,00 kr1,11 kr/stk
- Bleer XL str. 6 · Nemlig40 stk49,00 kr1,23 kr/stk
- Bleer str. 5 11-25 kg - 44 stk · Bilka44 stk52,95 kr1,20 kr/stk
- Bleer str. 5 11-25 kg - 44 stk · Føtex44 stk52,95 kr1,20 kr/stk
- Bleer str. 5 11-25 kg · Netto44 stk52,95 kr1,20 kr/stk
- Gb Bleer Junior 12-25kg · Spar44 stk52,95 kr1,20 kr/stk
- Bleer str. 6 13-20 kg · Føtex32 stk53,00 kr1,66 kr/stk
- Bleer str. 5, Grøn Balance · Wolt Market44 stk60,50 kr1,38 kr/stk
- Libero Comfort (6) 13-20kg · MENY32 stk75,00 kr2,34 kr/stk
- Gb Bleer Junior Str 5 · Min Købmand44 stk79,95 kr1,82 kr/stk
- Bleer str. 6 13-20 kg · Bilka32 stk83,98 kr2,62 kr/stk
- Libero bleer str. 6 13-20 kg - 81 stk · Bilka81 stk165,00 kr2,04 kr/stk
- Bleer str. 6 12-20 kg - 96 stk. · Bilka96 stk165,00 kr1,72 kr/stk
- Bleer str. 6 13-20 kg 90 stk. · Bilka90 stk255,00 kr2,83 kr/stk
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Libero Touch Open Str 6 hos Spar koster typisk 119.95 kr, men er lige nu på tilbud til 75.00 kr, hvilket giver en besparelse på 37%. Den første pris registreret af Goma er fra d. 3. november 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 332 dage. Gennemsnitsprisen for Libero Touch Open Str 6 hos Spar er 95.96 kr og varierer fra 75.00 kr til 119.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 332 dage har Goma registreret prisdata for Libero Touch Open Str 6 hos Spar i 182 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 55% af tiden. Ud af de 182 prisregistreringer har Libero Touch Open Str 6 været markeret som tilbud 106 dage hos Spar, hvilket betyder, at varen er på tilbud 58% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 332 dage kan vi se følgende mønstre: Libero Touch Open Str 6 har været på tilbud hos Spar i januar, februar, marts, april, maj, juni, juli, august, september, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 12 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 35 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). Der går typisk 17 dage mellem hver tilbudsperiode. Libero Touch Open Str 6 er ofte på tilbud (58% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.