
SuperBrugsen
Port
PORT SALUT
150 g
Tilbuddet udløber i dag
166,67 kr/kg
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- PORT SALUT · SuperBrugsen150 g25,00 kr166,67 kr/kg
- Port Salut 50+ · Bilka150 g25,00 kr166,67 kr/kg
- PORT SALUT · Kvickly150 g25,00 kr166,67 kr/kg
- Port Salut 50+ · Føtex150 g30,00 kr200,00 kr/kg
- Port Salut 50+ · Netto150 g32,96 kr219,73 kr/kg
- PORT SALUT 50+ · REMA 1000150 g33,03 kr220,20 kr/kg
- Port salut · Nemlig150 g33,03 kr220,20 kr/kg
- Port Salut 50+ · Spar150 g35,95 kr239,67 kr/kg
- Port Salut 50+ · MENY150 g39,95 kr266,33 kr/kg
- Port salut · Nemlig300 g68,25 kr227,50 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- Port salut · Løvbjerg120 g24,99 kr208,25 kr/kg
- Port salut i skiver · Løvbjerg120 g24,99 kr208,25 kr/kg
- Port Salut ost i skiver 50+ · Bilka120 g36,25 kr302,08 kr/kg
- Port Salut ost i skiver 50+ · Føtex120 g36,25 kr302,08 kr/kg
- Port salut i skiver · Nemlig120 g38,25 kr318,75 kr/kg
- Port Salut I Skiver 120 G · MENY120 g39,95 kr332,92 kr/kg
- Port Salut 40+ · Bilka300 g64,96 kr216,53 kr/kg
- Port Salut 40+ · Føtex300 g64,96 kr216,53 kr/kg
- Port Salut · MENY300 g69,95 kr233,17 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
PORT SALUT hos SuperBrugsen koster 25.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 3. oktober 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 357 dage. Gennemsnitsprisen for PORT SALUT hos SuperBrugsen er 24.94 kr og varierer fra 24.00 kr til 25.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 357 dage har Goma registreret prisdata for PORT SALUT hos SuperBrugsen i 16 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 4% af tiden. Ud af de 16 prisregistreringer har PORT SALUT været markeret som tilbud 16 dage hos SuperBrugsen, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 357 dage kan vi se følgende mønstre: PORT SALUT har været på tilbud hos SuperBrugsen i februar, marts, august, september og oktober. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 359 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 363 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). PORT SALUT er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.