
SuperBrugsen
Rexona
REXONA DEODORANT SPRAY COBALT 150 ML
150 ml
Tilbuddet udløber i dag
100,00 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- REXONA DEODORANT SPRAY COBALT 150 ML · SuperBrugsen150 ml15,00 kr100,00 kr/liter
- REXONA DEODORANT SPRAY COBALT 150 ML · Kvickly150 ml15,00 kr100,00 kr/liter
- DEO SPRAY · REMA 1000150 ml19,95 kr133,00 kr/liter
- Rexona 24H Cobalt Men · MENY150 ml34,95 kr233,00 kr/liter
- Rexona 48H Cobalt For Men · Min Købmand150 ml38,95 kr259,67 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Energy deospray · Bilka150 ml10,00 kr66,67 kr/liter
- Active deospray · Bilka150 ml10,00 kr66,67 kr/liter
- Pulse deospray · Bilka150 ml10,00 kr66,67 kr/liter
- Aqua deospray · Bilka150 ml10,50 kr70,00 kr/liter
- Fresh deospray · Bilka150 ml10,50 kr70,00 kr/liter
- Aqua deospray · Føtex150 ml10,50 kr70,00 kr/liter
- Fresh deospray · Føtex150 ml10,50 kr70,00 kr/liter
- Energy deospray · Føtex150 ml10,95 kr73,00 kr/liter
- Active deospray · Føtex150 ml10,95 kr73,00 kr/liter
- Pulse deospray · Føtex150 ml10,95 kr73,00 kr/liter
- Invisible Aqua antiperspirant deospray · Bilka150 ml13,00 kr86,67 kr/liter
- Biorythm antiperspirant deospray · Bilka150 ml13,00 kr86,67 kr/liter
- Aloe Vera Scent antiperspirant deospray · Bilka150 ml13,00 kr86,67 kr/liter
- Invisible Ice Fresh antiperspirant deospray · Bilka150 ml13,00 kr86,67 kr/liter
- Quantum Dry antiperspirant deospray · Bilka150 ml13,00 kr86,67 kr/liter
- Sport Cool antiperspirant deospray · Bilka150 ml13,00 kr86,67 kr/liter
- Invisible antiperspirant deospray · Bilka150 ml13,00 kr86,67 kr/liter
- Cobalt Dry antiperspirant roll-on deodorant · Bilka150 ml13,00 kr86,67 kr/liter
- Invisible antiperspirant deospray · Bilka150 ml13,00 kr86,67 kr/liter
- Aloe Vera Scent antiperspirant deospray · Bilka150 ml13,00 kr86,67 kr/liter
- Biorythm antiperspirant deospray · Bilka150 ml13,00 kr86,67 kr/liter
- Shower Fresh antiperspirant deospray · Bilka150 ml13,00 kr86,67 kr/liter
- Dry Impact Dual Protect antiperspirant deospray · Føtex150 ml15,00 kr100,00 kr/liter
- Dry Comfort Dual Protect antiperspirant deospray · Føtex150 ml15,00 kr100,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
REXONA DEODORANT SPRAY COBALT 150 ML hos SuperBrugsen koster 15.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 24. september 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 1 dag. Gennemsnitsprisen for REXONA DEODORANT SPRAY COBALT 150 ML hos SuperBrugsen er 15.00 kr og varierer fra 15.00 kr til 15.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 1 dag har Goma registreret prisdata for REXONA DEODORANT SPRAY COBALT 150 ML hos SuperBrugsen i 1 dag i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 1 prisregistrering har REXONA DEODORANT SPRAY COBALT 150 ML været markeret som tilbud 1 dag hos SuperBrugsen, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra den seneste dag kan vi se følgende mønstre: REXONA DEODORANT SPRAY COBALT 150 ML har været på tilbud hos SuperBrugsen i september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 1 dag. Det nuværende tilbud har været gældende i 6 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). REXONA DEODORANT SPRAY COBALT 150 ML er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.