
SuperBrugsen
Mrkgrflr
MRKGRFLR SPÄTBURGUNDER TROCKEN 75 CL 13%
75 cl
Tilbuddet udløber i morgen
60,00 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- MRKGRFLR SPÄTBURGUNDER TROCKEN 75 CL 13% · SuperBrugsen75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- MRKGRFLR SPÄTBURGUNDER TROCKEN 75 CL 13% · Kvickly75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- INDOMITA PINOT NOIR · 365discount75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- DREAM PINOT NOIR MOLDOVA 13,5% · Brugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- Pinot Noir · Bilka75 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- Noble House Spätburgunder · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Pinot Noir · Bilka75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Pinot Noir · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- DISSENAY PINOT NOIR FRANKRIG 13,5% · Brugsen75 cl49,00 kr65,33 kr/liter
- Van Loveren Vine-by-Pole Pinot · Nemlig0.75 l49,95 kr66,60 kr/liter
- Pinot Noir · Føtex75 cl55,00 kr73,33 kr/liter
- Pinot Noir · Netto75 cl55,00 kr73,33 kr/liter
- Pinot Noir · Bilka75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- Pinot Noir · Føtex75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- WEINBIET SPÄTBURGUNDER TROCKEN DE 14% · Kvickly75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- EZIMIT PINOT NOIR MK 75 CL 13,0% · Kvickly75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- WEINBIET SPÄTBURGUNDER TROCKEN DE 14% · SuperBrugsen75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- EZIMIT PINOT NOIR MK 75 CL 13,0% · SuperBrugsen75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- P.Maufoux Pinot Noir Horizon · Nemlig0.75 l59,95 kr79,93 kr/liter
- Bourgogne Pinot Noir · Netto37.5 cl59,95 kr159,87 kr/liter
- Jean-Marie Garnier Pinot Noir · Netto75 cl61,95 kr82,60 kr/liter
- Laboure-roi Pinot Noir · MENY75 cl64,95 kr86,60 kr/liter
- SMOOTH SILKY 13% · REMA 100075 cl69,00 kr92,00 kr/liter
- Pinot Noir · Bilka75 cl69,00 kr92,00 kr/liter
- Pinot Noir · Føtex75 cl69,00 kr92,00 kr/liter
- Pinot Noir · Føtex75 cl69,00 kr92,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
MRKGRFLR SPÄTBURGUNDER TROCKEN 75 CL 13% hos SuperBrugsen koster 45.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 19. september 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 371 dage. Gennemsnitsprisen for MRKGRFLR SPÄTBURGUNDER TROCKEN 75 CL 13% hos SuperBrugsen er 46.70 kr og varierer fra 39.00 kr til 59.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 371 dage har Goma registreret prisdata for MRKGRFLR SPÄTBURGUNDER TROCKEN 75 CL 13% hos SuperBrugsen i 30 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 8% af tiden. Ud af de 30 prisregistreringer har MRKGRFLR SPÄTBURGUNDER TROCKEN 75 CL 13% været markeret som tilbud 30 dage hos SuperBrugsen, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 371 dage kan vi se følgende mønstre: MRKGRFLR SPÄTBURGUNDER TROCKEN 75 CL 13% har været på tilbud hos SuperBrugsen i februar, juni, september og november. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 373 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 377 dage og forventes at slutte om 1 dag (torsdag). MRKGRFLR SPÄTBURGUNDER TROCKEN 75 CL 13% er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.