
SuperBrugsen
ØKO ARENSBAK MARKET WHITE SE 75 CL 0,5%
75 cl
Tilbuddet udløber i dag
105,33 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- ØKO ARENSBAK MARKET WHITE SE 75 CL 0,5% · SuperBrugsen75 cl79,00 kr105,33 kr/liter
- ØKO ARENSBAK MARKET WHITE SE 75 CL 0,5% · Kvickly75 cl79,00 kr105,33 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- NældeBryg Stout alkoholfri · Bilka0.5 l12,00 kr24,00 kr/liter
- Implosion Pink Sour alkoholfri · Bilka0.33 l14,95 kr45,30 kr/liter
- Implosion Pink Sour alkoholfri · Føtex0.33 l14,95 kr45,30 kr/liter
- STJERNEKLAR 0,5% · REMA 100050 cl15,00 kr30,00 kr/liter
- NældeBryg Stout alkoholfri · Føtex0.5 l18,50 kr37,00 kr/liter
- Nældebryg (0,5%) · Nemlig0.5 l18,50 kr37,00 kr/liter
- Rosé · Bilka75 cl25,00 kr33,33 kr/liter
- Rosé · Føtex75 cl25,00 kr33,33 kr/liter
- Light House Sau.blanc 0,5% · MENY75 cl29,95 kr39,93 kr/liter
- Light House Cab. Sau. 0,5% · MENY75 cl29,95 kr39,93 kr/liter
- SHIRAZ 0,0% · REMA 100075 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- Riesling alkoholfri · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Santa Rita 120 Sau.bl Zero · MENY75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Free Shiraz Rosé alkoholfri · Netto75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- FREIXENET · REMA 100075 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- FREIXENET · REMA 100075 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- FREIXENET · REMA 100075 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Nozeco Merlot alkoholfri · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Chardonnay alkoholfri · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Free Chardonnay alkoholfri · Netto75 cl48,85 kr65,13 kr/liter
- Free Cabernet Sauvignon alkoholfri · Netto75 cl48,85 kr65,13 kr/liter
- Merlot alkoholfri · Bilka75 cl49,00 kr65,33 kr/liter
- Free Chardonnay alkoholfri · Bilka75 cl49,95 kr66,60 kr/liter
- Free Cabernet Sauvignon alkoholfri · Bilka75 cl49,95 kr66,60 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
ØKO ARENSBAK MARKET WHITE SE 75 CL 0,5% hos SuperBrugsen koster 79.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 24. september 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 1 dag. Gennemsnitsprisen for ØKO ARENSBAK MARKET WHITE SE 75 CL 0,5% hos SuperBrugsen er 79.00 kr og varierer fra 79.00 kr til 79.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 1 dag har Goma registreret prisdata for ØKO ARENSBAK MARKET WHITE SE 75 CL 0,5% hos SuperBrugsen i 1 dag i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 1 prisregistrering har ØKO ARENSBAK MARKET WHITE SE 75 CL 0,5% været markeret som tilbud 1 dag hos SuperBrugsen, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra den seneste dag kan vi se følgende mønstre: ØKO ARENSBAK MARKET WHITE SE 75 CL 0,5% har været på tilbud hos SuperBrugsen i september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 1 dag. Det nuværende tilbud har været gældende i 6 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). ØKO ARENSBAK MARKET WHITE SE 75 CL 0,5% er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.