
SuperBrugsen
Bf
BF 3IN1 RULLE KYLLING 160 G
160 g
Tilbuddet udløber i dag
156,25 kr/kg
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- BF 3IN1 RULLE KYLLING 160 G · SuperBrugsen160 g25,00 kr156,25 kr/kg
- BF 3IN1 RULLE KYLLING 160 G · Kvickly160 g25,00 kr156,25 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- Tyggerulle m. kylling · Føtex60 g19,95 kr332,50 kr/kg
- Tyggerulle m. and · Føtex60 g19,95 kr332,50 kr/kg
- Tyggerulle m. lam · Føtex60 g19,95 kr332,50 kr/kg
- Tyggerulle m. kylling · Føtex112 g24,95 kr222,77 kr/kg
- Tyggeruller M m. kylling · Føtex120 g35,00 kr291,67 kr/kg
- Tyggeruller m. and · Føtex270 g35,08 kr129,93 kr/kg
- TYGGERULLER · REMA 1000350 g46,43 kr132,66 kr/kg
- Tyggeruller M m. and og gulerødder · Føtex160 g47,50 kr296,88 kr/kg
- Tyggeruller S m. kylling · Føtex180 g47,50 kr263,89 kr/kg
- Tyggeruller S m. kylling og gulerødder · Føtex160 g47,50 kr296,88 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
BF 3IN1 RULLE KYLLING 160 G hos SuperBrugsen koster 25.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 27. august 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 394 dage. Gennemsnitsprisen for BF 3IN1 RULLE KYLLING 160 G hos SuperBrugsen er 26.34 kr og varierer fra 25.00 kr til 32.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 394 dage har Goma registreret prisdata for BF 3IN1 RULLE KYLLING 160 G hos SuperBrugsen i 32 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 8% af tiden. Ud af de 32 prisregistreringer har BF 3IN1 RULLE KYLLING 160 G været markeret som tilbud 32 dage hos SuperBrugsen, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 394 dage kan vi se følgende mønstre: BF 3IN1 RULLE KYLLING 160 G har været på tilbud hos SuperBrugsen i februar, april, maj, juli, august, september, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 395 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 400 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). BF 3IN1 RULLE KYLLING 160 G er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.