
SuperBrugsen
Pilsner
PILSNER URQUELL 50 CL DS 4,4%
50 cl
Tilbuddet udløber i dag
28,00 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- PILSNER URQUELL 50 CL DS 4,4% · SuperBrugsen50 cl14,00 kr28,00 kr/liter
- PILSNER URQUELL 50 CL DS 4,4% · Kvickly50 cl14,00 kr28,00 kr/liter
- Pilsner Urquell · Bilka0.5 l14,95 kr29,90 kr/liter
- Pilsner Urquell (dåse) · Nemlig0.5 l14,95 kr29,90 kr/liter
- Pilsner Urquell · Føtex0.5 l16,25 kr32,50 kr/liter
- Pilsner Urquell 4,4% · MENY50 cl19,95 kr39,90 kr/liter
- Pilsner Urquell Original 4,4% · Wolt Market500 ml20,95 kr41,90 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Harboe Premium Pilsner · Netto0.33 l3,50 kr10,61 kr/liter
- Harboe Pilsner · Nemlig0.33 l3,55 kr10,76 kr/liter
- Harboe Pilsner Light · Netto0.33 l3,95 kr11,97 kr/liter
- Harboe Pilsner 0,0% · Netto0.33 l4,02 kr12,18 kr/liter
- Harboe Pilsner · Netto0.33 l4,22 kr12,79 kr/liter
- Harboe Pilsner Light · Bilka0.33 l4,50 kr13,64 kr/liter
- Harboe Pilsner Light · Føtex0.33 l4,50 kr13,64 kr/liter
- Carlsberg Pilsner 4,6% · Min Købmand33 l4,67 kr0,14 kr/liter
- Grøn Tuborg 33 Cl. · Min Købmand33 stk4,67 kr0,14 kr/stk
- Harbø Pilsner Premium · MENY33 cl5,97 kr18,09 kr/liter
- Grøn Tuborg · Nemlig0.33 l6,00 kr18,18 kr/liter
- Heineken (dåse) · Nemlig0.33 l7,10 kr21,52 kr/liter
- Grøn Tuborg Pilsner · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Heineken Pilsner · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Royal Pilsner · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Heineken Pilsner · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Royal Pilsner · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Ceres Top Pilsner · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Heineken Pilsner · Netto0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Grøn Tuborg Pilsner · Netto0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Carlsberg Pilsner · Netto0.33 l7,50 kr22,73 kr/liter
- Grøn Tuborg Pilsner · Føtex0.33 l8,00 kr24,24 kr/liter
- Thy Pilsner · Føtex0.33 l8,75 kr26,52 kr/liter
- Harboe Pilsner 4,6% · Min Købmand50 cl8,95 kr17,90 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
PILSNER URQUELL 50 CL DS 4,4% hos SuperBrugsen koster 14.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 5. december 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 294 dage. Gennemsnitsprisen for PILSNER URQUELL 50 CL DS 4,4% hos SuperBrugsen er 14.00 kr og varierer fra 14.00 kr til 14.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 294 dage har Goma registreret prisdata for PILSNER URQUELL 50 CL DS 4,4% hos SuperBrugsen i 30 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 10% af tiden. Ud af de 30 prisregistreringer har PILSNER URQUELL 50 CL DS 4,4% været markeret som tilbud 30 dage hos SuperBrugsen, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 294 dage kan vi se følgende mønstre: PILSNER URQUELL 50 CL DS 4,4% har været på tilbud hos SuperBrugsen i januar, marts, april, maj, juni, august, september og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 296 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 301 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). PILSNER URQUELL 50 CL DS 4,4% er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.