Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
Citron likør.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Limoncino 30%, Bottega · Wolt Market500 ml173,95 kr347,90 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Lakridsshot · Bilka8 cl22,95 kr286,88 kr/liter
- Lakridsshot · Netto8 cl22,95 kr286,88 kr/liter
- Citronlikør · Bilka50 cl75,95 kr151,90 kr/liter
- Cremelikør m. chokolade- og hasselnødsmag · Bilka50 cl78,95 kr157,90 kr/liter
- Shots m. jordbær- og rabarber · Bilka70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Shots m. jordbær- og rabarber · Føtex70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- KAHLUA LIKØR 70 CL 16% · Kvickly70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- MALIBU ORIGINAL 70 CL 18% · Kvickly70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Råstoff Jordbær-rabarber · Spar70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Kahlua Likør 16% · Spar70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Malibu Orginal 18% · Spar70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Licor 43 · Spar50 cl99,00 kr198,00 kr/liter
- Pisang Ambon Original · Spar70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- KAHLUA LIKØR 70 CL 16% · SuperBrugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- MALIBU ORIGINAL 70 CL 18% · SuperBrugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Råstoff Jordbær/rab 16,4% · MENY70 cl99,95 kr142,79 kr/liter
- Cremelikør m. hindbær · Føtex50 cl109,00 kr218,00 kr/liter
- Cremelikør · Netto70 cl109,00 kr155,71 kr/liter
- Malibu (18%) · Nemlig0.7 l109,95 kr157,07 kr/liter
- LICOR 43 50 CL 31% · Kvickly50 cl119,00 kr238,00 kr/liter
- LICOR 43 50 CL 31% · SuperBrugsen50 cl119,00 kr238,00 kr/liter
- Disaronno Amaretto 28% · MENY35 cl119,95 kr342,71 kr/liter
- Cremelikør m. hindbær · Bilka50 cl129,00 kr258,00 kr/liter
- Likør · Føtex50 cl129,00 kr258,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Limoncino 30%, Bottega hos Wolt Market koster 173.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 5. maj 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 149 dage. Gennemsnitsprisen for Limoncino 30%, Bottega hos Wolt Market er 166.71 kr og varierer fra 129.00 kr til 173.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 149 dage har Goma registreret prisdata for Limoncino 30%, Bottega hos Wolt Market i 137 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 92% af tiden. Ud af de 137 prisregistreringer har Limoncino 30%, Bottega været markeret som tilbud 21 dage hos Wolt Market, hvilket betyder, at varen er på tilbud 15% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 149 dage kan vi se følgende mønstre: Limoncino 30%, Bottega har været på tilbud hos Wolt Market i juni, juli og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 8 dage. Der går typisk 36 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 24 dage siden varen sidst var på tilbud hos Wolt Market, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.