
Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
Vand, BYGMALT , humle og gær.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- CLASSIC 0,5% · REMA 100050 cl15,00 kr30,00 kr/liter
- THISTED CLASSIC 50 CL FL 0,5% · Kvickly50 cl18,00 kr36,00 kr/liter
- THISTED CLASSIC 50 CL FL 0,5% · SuperBrugsen50 cl18,00 kr36,00 kr/liter
- Alkoholfri Classic 0,5% · Bilka0.5 l20,75 kr41,50 kr/liter
- Alkoholfri Classic 0,5% · Føtex0.5 l21,95 kr43,90 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Tuborg TWIST m. grapefrugt alkoholfri · Netto0.33 l4,00 kr12,12 kr/liter
- Harboe Classic 0,0% · Netto0.33 l4,20 kr12,73 kr/liter
- Harboe Classic 0,0% · Bilka0.33 l4,50 kr13,64 kr/liter
- Harboe Classic 0,0% · Føtex0.33 l4,50 kr13,64 kr/liter
- Tuborg Classic 0,0% alkoholfri · Føtex0.33 l4,75 kr14,39 kr/liter
- NORDIC PILSNER · REMA 100033 cl5,00 kr15,15 kr/liter
- GRØN TUBORG · REMA 100033 cl5,00 kr15,15 kr/liter
- TUBORG · REMA 100033 cl5,00 kr15,15 kr/liter
- TUBORG TWIST · REMA 100033 cl5,00 kr15,15 kr/liter
- TUBORG TWIST · REMA 100033 cl5,00 kr15,15 kr/liter
- Royal Classic 0,0% (dåse) · Nemlig0.33 l6,00 kr18,18 kr/liter
- ROYAL CLASSIC · REMA 100033 cl6,54 kr19,82 kr/liter
- Heineken 0,0% (dåse) · Nemlig0.33 l6,88 kr20,85 kr/liter
- Royal Classic 0,0% alkoholfri · Bilka0.33 l7,00 kr21,21 kr/liter
- Royal Classic 0,0% alkoholfri · Føtex0.33 l7,00 kr21,21 kr/liter
- Royal Classic · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Tuborg Classic 0,0% alkoholfri · Netto0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Tuborg NUL alkoholfri · Bilka0.33 l7,50 kr22,73 kr/liter
- Carlsberg Nordic Pilsner · Bilka0.33 l7,50 kr22,73 kr/liter
- Carlsberg Nordic Pilsner · Føtex0.33 l7,50 kr22,73 kr/liter
- Carlsberg Nordic Pilsner · Netto0.33 l7,50 kr22,73 kr/liter
- Heineken Pilsner alkoholfri · Netto0.33 l7,75 kr23,48 kr/liter
- Tuborg NUL alkoholfri · Føtex0.33 l8,00 kr24,24 kr/liter
- Tuborg TWIST m. grapefrugt alkoholfri · Bilka0.33 l8,50 kr25,76 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
CLASSIC 0,5% hos REMA 1000 koster 15.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 22. april 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (30. september), hvilket dækker over en periode på 527 dage. Gennemsnitsprisen for CLASSIC 0,5% hos REMA 1000 er 15.05 kr og varierer fra 15.00 kr til 16.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 527 dage har Goma registreret prisdata for CLASSIC 0,5% hos REMA 1000 i 20 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 4% af tiden. Ud af de 20 prisregistreringer har CLASSIC 0,5% været markeret som tilbud 5 dage hos REMA 1000, hvilket betyder, at varen er på tilbud 25% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 527 dage kan vi se følgende mønstre: CLASSIC 0,5% har været på tilbud hos REMA 1000 i september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 13 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 3 dage og forventes at slutte om 87 dage (lørdag). Der går typisk 3 dage mellem hver tilbudsperiode. CLASSIC 0,5% er ofte på tilbud (25% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.