
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- ÆBLER I POSE · REMA 10001.5 kg18,00 kr12,00 kr/kg
- Æbler I Pose · MENY1.5 kg18,00 kr12,00 kr/kg
- Æbl. Røde · Spar1.5 kg18,00 kr12,00 kr/kg
- Æbl. Jonaprince · Min Købmand1.5 g28,00 kr18.666,67 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- Æbler · Bilka1 stk2,75 kr2,75 kr/stk
- Æbler · Føtex1 stk2,75 kr2,75 kr/stk
- Æbler · Netto1 stk2,75 kr2,75 kr/stk
- Æble løse · Wolt Market1 stk3,50 kr3,50 kr/stk
- Æbl. Gol Del 11kg/65+ · Min Købmand1 stk4,00 kr4,00 kr/stk
- Æbl. Granny S. 65mm+ · Spar1 stk4,00 kr4,00 kr/stk
- Æbler · MENY1 stk4,50 kr4,50 kr/stk
- Æbl. Royal Gala 70+ · Min Købmand1 stk5,00 kr5,00 kr/stk
- Æbler · Spar1 stk5,00 kr5,00 kr/stk
- Rødt dansk æble · Lidl5 stk10,00 kr2,00 kr/stk
- Æbler · Bilka1 kg12,00 kr12,00 kr/kg
- Æbler · Føtex1 kg12,00 kr12,00 kr/kg
- Æbler · Netto1 kg12,00 kr12,00 kr/kg
- Æbler i bakke · Bilka8 stk18,00 kr2,25 kr/stk
- Æbler i bakke · Føtex8 stk18,00 kr2,25 kr/stk
- Danske Æbler Aroma · Min Købmand8 stk18,00 kr2,25 kr/stk
- Æbler Granny Smith · Nemlig500 g18,00 kr36,00 kr/kg
- Æbler · Netto1.5 kg18,00 kr12,00 kr/kg
- Æbler I Bakke · Spar8 stk18,00 kr2,25 kr/stk
- FEJØ ÆBLER 6-8 STK/BAKKE · Brugsen900 g20,00 kr22,22 kr/kg
- Æbler · Netto1 stk22,00 kr22,00 kr/stk
- FEJØ ÆBLER 1.5 KG/POSE · Kvickly1.5 kg23,00 kr15,33 kr/kg
- FEJØ ÆBLER 1.5 KG/POSE · SuperBrugsen1.5 kg23,00 kr15,33 kr/kg
- DANSKE ÆBLER I POSE · REMA 10001.5 kg25,00 kr16,67 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
ÆBLER I POSE hos REMA 1000 koster 18.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 26. januar 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 614 dage. Gennemsnitsprisen for ÆBLER I POSE hos REMA 1000 er 18.00 kr og varierer fra 18.00 kr til 18.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 614 dage har Goma registreret prisdata for ÆBLER I POSE hos REMA 1000 i 578 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 94% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har ÆBLER I POSE aldrig været markeret som tilbud hos REMA 1000.
ÆBLER I POSE kan købes hos REMA 1000 til 18 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 45 alternativer tilgængelige på tværs af 13 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.