
Spar
Ørskov Foods
Æbler I Bakke
8 stk
Tilbuddet udløber i dag
2,25 kr/stk
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Æbler I Bakke · Spar8 stk18,00 kr2,25 kr/stk
- Æbler i bakke · Bilka8 stk18,00 kr2,25 kr/stk
- Æbler i bakke · Føtex8 stk18,00 kr2,25 kr/stk
- Danske Æbler Aroma · Min Købmand8 stk18,00 kr2,25 kr/stk
- Æbler Danske · MENY8 stk32,00 kr4,00 kr/stk
Lignende varer og andre varianter
- Æbler · Bilka1 stk2,75 kr2,75 kr/stk
- Æbler · Føtex1 stk2,75 kr2,75 kr/stk
- Æbler · Netto1 stk2,75 kr2,75 kr/stk
- Æble løse · Wolt Market1 stk3,50 kr3,50 kr/stk
- Æbl. Gol Del 11kg/65+ · Min Købmand1 stk4,00 kr4,00 kr/stk
- Æbl. Granny S. 65mm+ · Spar1 stk4,00 kr4,00 kr/stk
- Æbler · MENY1 stk4,50 kr4,50 kr/stk
- Æbl. Royal Gala 70+ · Min Købmand1 stk5,00 kr5,00 kr/stk
- Æbler · Spar1 stk5,00 kr5,00 kr/stk
- Rødt dansk æble · Lidl5 stk10,00 kr2,00 kr/stk
- Æbler · Bilka1 kg12,00 kr12,00 kr/kg
- Æbler · Føtex1 kg12,00 kr12,00 kr/kg
- Æbler · Netto1 kg12,00 kr12,00 kr/kg
- ÆBLER I POSE · REMA 10001.5 kg18,00 kr12,00 kr/kg
- Æbler I Pose · MENY1.5 kg18,00 kr12,00 kr/kg
- Æbler Granny Smith · Nemlig500 g18,00 kr36,00 kr/kg
- Æbler · Netto1.5 kg18,00 kr12,00 kr/kg
- FEJØ ÆBLER 6-8 STK/BAKKE · Brugsen900 g20,00 kr22,22 kr/kg
- Æbler · Netto1 stk22,00 kr22,00 kr/stk
- FEJØ ÆBLER 1.5 KG/POSE · Kvickly1.5 kg23,00 kr15,33 kr/kg
- FEJØ ÆBLER 1.5 KG/POSE · SuperBrugsen1.5 kg23,00 kr15,33 kr/kg
- DANSKE ÆBLER I POSE · REMA 10001.5 kg25,00 kr16,67 kr/kg
- Æbler · Bilka1.5 kg25,00 kr16,67 kr/kg
- Æbler · Bilka8 stk25,00 kr3,13 kr/stk
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Æbler I Bakke hos Spar koster typisk 28.00 kr, men er lige nu på tilbud til 18.00 kr, hvilket giver en besparelse på 36%. Den første pris registreret af Goma er fra d. 15. september 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 382 dage. Gennemsnitsprisen for Æbler I Bakke hos Spar er 23.40 kr og varierer fra 15.00 kr til 28.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 382 dage har Goma registreret prisdata for Æbler I Bakke hos Spar i 60 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 16% af tiden. Ud af de 60 prisregistreringer har Æbler I Bakke været markeret som tilbud 21 dage hos Spar, hvilket betyder, at varen er på tilbud 35% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 382 dage kan vi se følgende mønstre: Æbler I Bakke har været på tilbud hos Spar i september og oktober. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 6 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 7 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). Der går typisk 119 dage mellem hver tilbudsperiode. Æbler I Bakke er ofte på tilbud (35% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.