
365discount
Schulstad
LB POWER PROTEIN BOLLER 485 G 6 STK (5)
6 stk
Tilbuddet udløber onsdag
3,33 kr/stk
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- LB POWER PROTEIN BOLLER 485 G 6 STK (5) · 365discount6 stk20,00 kr3,33 kr/stk
- POWER BOLLE · REMA 1000485 g25,95 kr53,51 kr/kg
- Protein Power fuldkornsboller m. chia- og hørfrø · Netto485 g25,95 kr53,51 kr/kg
- Levebrød Power Boller 6stk · Spar485 g26,95 kr55,57 kr/kg
- Levebrød Power Boller 6stk · MENY6 stk28,95 kr4,83 kr/stk
Lignende varer og andre varianter
- Fuldkornsstykker · Bilka450 g10,00 kr22,22 kr/kg
- Fuldkornsboller m. protein · Føtex320 g15,00 kr46,88 kr/kg
- Multikernestykke · Lidl350 g15,00 kr42,86 kr/kg
- Durumkernestykker øko · Bilka350 g18,00 kr51,43 kr/kg
- Fuldkornsboller m. protein · Bilka320 g18,95 kr59,22 kr/kg
- Mega Boller 4 Stk. · Spar300 g18,95 kr63,17 kr/kg
- Fuldkornsstykker · Føtex450 g19,95 kr44,33 kr/kg
- Multikerneboller · Netto410 g19,95 kr48,66 kr/kg
- Surdejsboller øko · Bilka350 g20,00 kr57,14 kr/kg
- Surdejsboller øko · Føtex350 g20,00 kr57,14 kr/kg
- Surdejsboller øko · Netto350 g20,00 kr57,14 kr/kg
- Durumkernestykker øko · Føtex350 g20,25 kr57,86 kr/kg
- BOHUSKAKA · REMA 1000400 g20,95 kr52,37 kr/kg
- Fuldkornsboller · Bilka420 g25,10 kr59,76 kr/kg
- Fuldkornsboller · Netto420 g25,10 kr59,76 kr/kg
- FULDKORNSBOLLER · REMA 1000470 g25,95 kr55,21 kr/kg
- Surdejs hvedeboller · Bilka450 g25,95 kr57,67 kr/kg
- Fuldkornsboller · Bilka470 g25,95 kr55,21 kr/kg
- Surdejs hvedeboller · Føtex450 g25,95 kr57,67 kr/kg
- Fuldkornsboller · Føtex470 g25,95 kr55,21 kr/kg
- Fuldkornsboller · Føtex420 g25,95 kr61,79 kr/kg
- Fuldkornsboller · Nemlig6 stk25,95 kr4,33 kr/stk
- Fuldkornsboller · Netto470 g25,95 kr55,21 kr/kg
- Multikernestykker øko. · Nemlig6 stk26,50 kr4,42 kr/stk
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
LB POWER PROTEIN BOLLER 485 G 6 STK (5) hos 365discount koster 20.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 1. oktober 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 1 dag. Gennemsnitsprisen for LB POWER PROTEIN BOLLER 485 G 6 STK (5) hos 365discount er 20.00 kr og varierer fra 20.00 kr til 20.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 1 dag har Goma registreret prisdata for LB POWER PROTEIN BOLLER 485 G 6 STK (5) hos 365discount i 1 dag i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 1 prisregistrering har LB POWER PROTEIN BOLLER 485 G 6 STK (5) været markeret som tilbud 1 dag hos 365discount, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra den seneste dag kan vi se følgende mønstre: LB POWER PROTEIN BOLLER 485 G 6 STK (5) har været på tilbud hos 365discount i oktober. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 1 dag. Det nuværende tilbud har været gældende i 1 dag og forventes at slutte om 6 dage (onsdag). LB POWER PROTEIN BOLLER 485 G 6 STK (5) er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.