
365discount
Willemoes
WILLEMOES PORTER 50 CL FL 7,5%
50 cl
Tilbuddet udløber onsdag
36,00 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- WILLEMOES PORTER 50 CL FL 7,5% · 365discount50 cl18,00 kr36,00 kr/liter
- WILLEMOES PORTER 50 CL FL 7,5% · SuperBrugsen50 cl18,00 kr36,00 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Limfjordsporter · Føtex0.33 l13,95 kr42,27 kr/liter
- THISTED LIMFJORDS PORTER 50 CL FL 7,9% · SuperBrugsen50 cl18,00 kr36,00 kr/liter
- Gl. Carlsberg Porter · Bilka0.5 l23,95 kr47,90 kr/liter
- Gl. Carlsberg Porter · Føtex0.5 l23,95 kr47,90 kr/liter
- LIMFJORDSPORTER 7,9% · REMA 100050 cl24,50 kr49,00 kr/liter
- Limfjordsporter · Bilka0.5 l24,50 kr49,00 kr/liter
- Gl. Carlsberg Porter (dåse) · Nemlig0.5 l25,25 kr50,50 kr/liter
- Limfjordsporter · Føtex0.5 l26,95 kr53,90 kr/liter
- Gammel Carlsberg Porter · MENY50 cl28,95 kr57,90 kr/liter
- Limfjordsporter Ale 6,0% · MENY50 cl29,95 kr59,90 kr/liter
- Limfjordsporter 7,9% · MENY50 cl30,00 kr60,00 kr/liter
- Limfjordsporter Ekstra Engelsk Lakrids · Bilka0.5 l34,75 kr69,50 kr/liter
- Limfjordsporter Ekstra Engelsk Lakrids · Føtex0.5 l35,50 kr71,00 kr/liter
- Limfjordsporter Lakrids · MENY50 cl37,95 kr75,90 kr/liter
- Limfjordsporter Whisky · MENY50 cl37,95 kr75,90 kr/liter
- Royal Stout 6 X 33 Cl.dåse · MENY33 stk58,95 kr1,79 kr/stk
- Royal Stout 6-pak · Spar198 cl58,95 kr29,77 kr/liter
- Royal Stout 6-pak · Min Købmand198 cl59,95 kr30,28 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
WILLEMOES PORTER 50 CL FL 7,5% hos 365discount koster 18.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 4. april 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 22. september 2026, hvilket dækker over en periode på 173 dage. Gennemsnitsprisen for WILLEMOES PORTER 50 CL FL 7,5% hos 365discount er 18.00 kr og varierer fra 18.00 kr til 18.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 173 dage har Goma registreret prisdata for WILLEMOES PORTER 50 CL FL 7,5% hos 365discount i 28 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 16% af tiden. Ud af de 28 prisregistreringer har WILLEMOES PORTER 50 CL FL 7,5% været markeret som tilbud 28 dage hos 365discount, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 173 dage kan vi se følgende mønstre: WILLEMOES PORTER 50 CL FL 7,5% har været på tilbud hos 365discount i april, maj, juni, august og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 175 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 180 dage. WILLEMOES PORTER 50 CL FL 7,5% er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.