
365discount
TOMS GULD BARRE HVID NOUGAT/MANDLER 45 G
45 g
Tilbuddet udløber onsdag
177,78 kr/kg
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- TOMS GULD BARRE HVID NOUGAT/MANDLER 45 G · 365discount45 g8,00 kr177,78 kr/kg
- Guld Barre Hvid Nougat & Mandler · Bilka45 g10,00 kr222,22 kr/kg
- Guld Barre Hvid Nougat/man · Spar45 g11,00 kr244,44 kr/kg
- Guld Barre Hvid Nougat/man · MENY17,95 kr
Lignende varer og andre varianter
- Mælkechokolade m. peanuts · Bilka90 g12,00 kr133,33 kr/kg
- Mælkechokolade m. hakkede hasselnødder og mandler · Føtex100 g16,00 kr160,00 kr/kg
- RITTERSPORT MÆLK NØD DK KONFEKTURE 100 G · Kvickly100 g16,00 kr160,00 kr/kg
- Ritter Sport Roasted Peanut · Bilka100 g20,00 kr200,00 kr/kg
- Ritter Sport Pistachio · Føtex100 g20,00 kr200,00 kr/kg
- Mælkechokolade m. cashewnødder · Føtex100 g20,00 kr200,00 kr/kg
- Chokolade m. pistacie · Nemlig100 g22,00 kr220,00 kr/kg
- Ritter Sport Pistachio · Bilka100 g26,95 kr269,50 kr/kg
- Ritter Sport Pistachio · Netto100 g26,95 kr269,50 kr/kg
- Delight Nødder · Bilka75 g29,55 kr394,00 kr/kg
- Delight Nødder · Føtex75 g30,00 kr400,00 kr/kg
- Chokolade m. hakkede nødder · Nemlig160 g31,91 kr199,44 kr/kg
- Ferrero Rocher m. macadamia & hasselnød · Bilka90 g33,95 kr377,22 kr/kg
- Ritter Sport Crunchy Duo · Bilka218 g40,00 kr183,49 kr/kg
- Mælkechokolade m. fyld af mandelkakaocreme, karamelcreme og saltede mandler · Føtex300 g80,00 kr266,67 kr/kg
- Fyldte chokolader m. hasselnød · Bilka165 g84,97 kr514,97 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
TOMS GULD BARRE HVID NOUGAT/MANDLER 45 G hos 365discount koster 8.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 1. oktober 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 1 dag. Gennemsnitsprisen for TOMS GULD BARRE HVID NOUGAT/MANDLER 45 G hos 365discount er 8.00 kr og varierer fra 8.00 kr til 8.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 1 dag har Goma registreret prisdata for TOMS GULD BARRE HVID NOUGAT/MANDLER 45 G hos 365discount i 1 dag i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 1 prisregistrering har TOMS GULD BARRE HVID NOUGAT/MANDLER 45 G været markeret som tilbud 1 dag hos 365discount, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra den seneste dag kan vi se følgende mønstre: TOMS GULD BARRE HVID NOUGAT/MANDLER 45 G har været på tilbud hos 365discount i oktober. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 1 dag. Det nuværende tilbud har været gældende i 1 dag og forventes at slutte om 6 dage (onsdag). TOMS GULD BARRE HVID NOUGAT/MANDLER 45 G er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.