
365discount
Conaxess Trade Bev Vin&Spiritu
BRØNDUMS ORIGINAL
70 cl
Tilbuddet udløber onsdag
141,43 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Brøndums Snaps · Spar70 cl85,00 kr121,43 kr/liter
- BRØNDUMS ORIGINAL · 365discount70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- BRØNDUMS ORIGINAL 70 CL 40% · Kvickly70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- BRØNDUMS ORIGINAL 70 CL 40% · SuperBrugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- BRØNDUMS SNAPS 40% · REMA 100070 cl122,86 kr175,51 kr/liter
- Brøndums Snaps 40% · MENY70 cl134,95 kr192,79 kr/liter
- Brøndums Snaps 40% · Min Købmand70 cl139,95 kr199,93 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Akvavit · Netto10 cl33,95 kr339,50 kr/liter
- Aalborg Taffel Akvavit · Min Købmand10 cl34,95 kr349,50 kr/liter
- Akvavit · Bilka10 cl35,00 kr350,00 kr/liter
- Akvavit · Føtex10 cl35,00 kr350,00 kr/liter
- Aalborg Taffel Akvavit · Spar10 cl36,95 kr369,50 kr/liter
- Akvavit · Føtex10 cl37,00 kr370,00 kr/liter
- Akvavit · Bilka10 cl39,00 kr390,00 kr/liter
- Akvavit · Føtex10 cl39,00 kr390,00 kr/liter
- Rød Ålborg · MENY10 l40,77 kr4,08 kr/liter
- AKVAVIT 41% · REMA 100035 cl80,95 kr231,29 kr/liter
- Akvavit · Bilka35 cl80,95 kr231,29 kr/liter
- Aalborg Taffel Akvavit · Spar35 cl80,95 kr231,29 kr/liter
- Aalborg Taffel Akvavit · Min Købmand35 cl81,95 kr234,14 kr/liter
- HØKER SNAPS 32% · REMA 100070 cl84,34 kr120,49 kr/liter
- Snaps · Bilka70 cl84,34 kr120,49 kr/liter
- Høker snaps (32%) · Nemlig0.7 l84,34 kr120,49 kr/liter
- Snaps · Føtex70 cl84,95 kr121,36 kr/liter
- Ålborg Taffel Akvavit · MENY35 cl84,95 kr242,71 kr/liter
- Brøndums Snaps Klar · Spar70 cl85,00 kr121,43 kr/liter
- Brøndums Fadlagret Snaps · Spar70 cl85,00 kr121,43 kr/liter
- Høker snaps (32%) · Nemlig0.7 l86,76 kr123,94 kr/liter
- Høker Snaps Klar · MENY70 cl97,95 kr139,93 kr/liter
- Høker Snaps Gylden 32% · Spar70 cl97,95 kr139,93 kr/liter
- Høker Snaps Klar · Spar70 cl97,95 kr139,93 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
BRØNDUMS ORIGINAL hos 365discount koster 99.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 22. august 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 22. september 2026, hvilket dækker over en periode på 398 dage. Gennemsnitsprisen for BRØNDUMS ORIGINAL hos 365discount er 92.77 kr og varierer fra 75.00 kr til 119.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 398 dage har Goma registreret prisdata for BRØNDUMS ORIGINAL hos 365discount i 49 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 12% af tiden. Ud af de 49 prisregistreringer har BRØNDUMS ORIGINAL været markeret som tilbud 48 dage hos 365discount, hvilket betyder, at varen er på tilbud 98% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 398 dage kan vi se følgende mønstre: BRØNDUMS ORIGINAL har været på tilbud hos 365discount i januar, februar, marts, april, august, september, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 366 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 371 dage. BRØNDUMS ORIGINAL er ofte på tilbud (98% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.